Keystone logo
© Will Kirk
Johns Hopkins University

Johns Hopkins University

Johns Hopkins University

Sissejuhatus

Johns Hopkins University1876. aastal asutatud ja 2022. aastal US News and World Reportijärgi riiklike ülikoolide seas seitsmendal kohal on kõrgetasemeline teadusülikool, mille ülikoolilinnakud asuvad Baltimore'is, Marylandis ja Washingtonis, DC. Elukestva õppe suutlikkust edendab Johns Hopkins sõltumatuid ja originaalseid teadusuuringuid ning püüab tuua avastustest kasu maailma. Täiustatud akadeemiliste programmide osakond Johns Hopkins University pakub professionaalseid kraadiõppe ja kraadiõppe programme täiskasvanutele, kes otsivad paindlikkust, karjääri edendamist ja isiklikku rikastamist.

Sisseastumised

JHU AAP üldised sisseastumistingimused

Sisseastumisnõuded varieeruvad olenevalt programmist, kuhu kandideerite. Täpsema teabe saamiseks huvipakkuva programmi kohta võtke meiega ühendust või lugege vastava programmi lehte. Kuid üleülikoolilised vastuvõtukriteeriumid hõlmavad järgmist:

 • Bakalaureusekraad piirkondlikult akrediteeritud USA kolledžist või ülikoolist (või praegune registreerimine bakalaureuseõppe viimasel semestril). AAP-i Post-Master'i tunnistused nõuavad ka magistrikraadi või samaväärse kraadi omandamist.
 • Taotlejad, kes on saanud bakalaureusekraadi riigis väljaspool Ameerika Ühendriike, peavad esitama kursuste kaupa volikirjade hinnangu ja TOEFL-i või IELTS-i hinded, kui inglise keel pole nende emakeel.
 • Minimaalne GPA 3,0 skaalal 4,0. Minimaalse GPA nõude täitmine ei taga sissepääsu.

Asukohad

 • Washington

  555 Pennsylvania Avenue NW, Washington, DC, 20001, Washington

 • Washington

  555 Pennsylvania Avenue NW, Washington, DC, 20001, Washington

  Küsimused