Keystone logo
Josai International University

Josai International University

Josai International University

Sissejuhatus

Josai International University avati 1992. aasta aprillis kaks teaduskonda ja kaks osakonda: Department of Management and Information Uuringud ärijuhtimise teaduskonna ja infoteaduste ja osakonna kultuuridevahelise Uuringud humanitaarteaduskond. 2005. aasta aprillis on ülikoolil seitse osakonda viies teaduskonnas ja neli lõpetajate osakonda.

Üliõpilaste ettevalmistamiseks töötamiseks paljudes valdkondades on kõigis osakondades vaja inglise keele kursusi ja põhilisi arvutioskusi. Laiema perspektiivi ja keerukamate probleemide lahendamise võimete jaoks võivad üliõpilased osaleda kursustel teistes osakondades ja nendel kursustel teenitud ainepunktid arvestatakse lõpetamiseks vajalike ainepunktide hulka.

JIU tunneb uhkust oma noorusliku ambitsiooni ja energia üle, pühendumuse üle kujundada unistuste ja õilsate nägemustega noorte tegelasi nii kohalike kui ka rahvusvaheliste kogukondade heaks töötamise nimel. Ülikool juhindub selle asutaja vaimsest pärandist, missiooniks on "tegelaskujundamine õppimise kaudu", aidates üliõpilastel muuta nad vastutustundlikeks isikuteks ja ühiskonna liikmeteks laiemalt.

JIU annab klassiruumis palju enamat kui spetsialiseeritud ja liberaalne haridus. Ülikool pakub ka kolme praktilist koolitusprogrammi, mis keskenduvad võõrkeele ja teabetöötlusoskuste kasutamisele planeerimisel ja rakendamisel ning võimete arendamisele, et algatusvõime saavutada pikaajalistes ettevõtmistes.

Neist kolmest programmist esimese, "väliõppe", tutvustas Jaapan JIU esmakordselt ja see hõlmab mitmesuguseid praktikaid ja töökohakoolitusi. Teine programm on "projektikoolitus", mille raames õpilased võtavad ette erinevaid projekte, mille nad on ise välja mõelnud ja kavandanud. Kolmas on "karjääriõpetus", mille käigus õpilased valivad oma tulevased ametid ja hakkavad oma võimete arendamise kaudu karjääriks valmistuma. Nende ja muude koolitus- ja haridusprogrammide kaudu aitab JIU õpilastel leida oma eluülesanne ja pakub neile kindlat tuge spetsiaalse ettevalmistuskoolituse abil.

Asukohad

  • Chiyoda

    Chiyoda, Jaapan

    Programmid

      Küsimused