Keystone logo
Kajaani University of Applied Sciences

Kajaani University of Applied Sciences

Kajaani University of Applied Sciences

Sissejuhatus

Kajaani University of Applied Sciences ( KAMK ) on proaktiivne, tõeliselt rahvusvaheline ülikool Kesk-Soomes, millel on väga tugev maine piirkondlikult ja riiklikult. Oleme elav rahvusvaheline õppimis- ja arenduskogukond, mis koosneb ligikaudu 3000 üliõpilasest ja 230 eksperdist ning tegutseme oma kompaktses ülikoolilinnakus, mis asub Kajaani imelises looduskeskkonnas. Pakume valikut kraadidest, mida tööringkond laialdaselt tunnustab, sealhulgas inglise keeles välja antud bakalaureuse- ja magistrikraad. Kui olete huvitatud kuulsast Soome haridusest, võite õppida rahvusvahelist äri, spordiäri, spordi- ja vabaajakorraldust või turismi- ja hotellindusjuhtimist aadressil KAMK .

<img class=" inserted-image image-element img-responsive " src=" https://keystoneacademic-res.cloudinary.com/image/upload/q_auto,f_auto,w_743,c_limit/element/15/152202_152031_Campus_area1a.jpg " alt=" 152202_152031_Campus_area1a.jpg " data-json=" {"author":"© ","author_url":"","allikas": ""}" />

Haridus- ja kultuuriministeerium jälgib hoolikalt Soome kõrghariduse kvaliteeti. KAMK on Soomes saavutanud ministeeriumi tulemuste baromeetrites suurt edu. Eelkõige on õpetamise ja nõustamise kvaliteeti juba mitu aastat peetud Soome parimaks. Meid tunnistati 2018. aastal Soome parimaks rakenduskõrgkooliks ja üliõpilaste tagasiside põhjal on meie üliõpilaste rahulolu Soome kõrgeim (2019).

Meie õppejõud lähenevad igale üliõpilasele kui indiviidile, aidates neil tuvastada ja arendada oma isiklikke valdkondi. Õpingud keskenduvad hariduse praktilisele integreerimisele reaalse tööeluga ning uute spetsialistide koolitamisele vastavalt tööturu hetkevajadustele.

Meie ülikoolilinnaku rajatised hõlmavad kaasaegseid tehnoloogiaid, nagu andmekeskused, mängude disain, 3D-printimine ja robootikalaborid. Meil on ka tipptasemel nutikas jõusaal, mis kasutab digitaalses keskkonnas mängutehnoloogiaid, et pakkuda lõbusat ja tõhusat füüsilist treeningut. Kõik meie rajatised asuvad ühes ülikoolilinnakus kesklinna lähedal, üksteisest jalutuskäigu kaugusel. Üliõpilasmajutus on saadaval ülikoolilinnaku korralikes ja kaasaegsetes korterites ning üliõpilased saavad nautida silmapaistvat looduskeskkonda mitmesugusteks vaba aja veetmiseks ja sportimiseks.

Asukohad

  • Kajaani

    Kajaani University of Applied Sciences P.O. Box 52

Küsimused