Keystone logo
© K-State College of Education
Kansas State University

Kansas State University

Kansas State University

Sissejuhatus

Osariigi suurima õpetajate ettevalmistusena on Kansas State University hariduskolledž näidanud suutlikkust vastata globaalse turu vajadustele, pakkudes alg- ja edasijõudnute kraadide kombinatsiooni, mis valmistab ette inimesi kõigist geograafilistest, sotsiaal-majanduslikest piirkondadest. tausta ja kultuurid, mida õpetada. Omades aastatepikkust kogemust rahvusvaheliste üliõpilastega üle maailma, valmistavad kõrgelt kvalifitseeritud õppejõud, kellel on inglise keele kui teise keele (ESL) kogemus, ette hispaania, hiina, jaapani, prantsuse ja saksa keelt emakeelena kõnelejad õpetajate litsentsimiseks. Õpilased võivad oodata programmist väljumist oskustega, mis on vajalikud klassiruumis ja mujal silma paistmiseks. Meie õpetamise ja õppimise (TELRN) kraadiõppe tunnistus on suurepärane koht karjääri muutjatele, et alustada oma teed maailma keelte õpetajaks.

See programm varustab inimesi Ameerika Ühendriikides Ameerika üliõpilaste õpetamiseks vajalike praktikate ja teooriatega. Kui tunnistuse saamisele järgneb veel üks semester kursuste tööst, saavad huvitatud kandidaadid lõpetada õppekava ja juhendamise magistrikraadi maailma kaasaegsete keelte kontsentratsiooniga. Ph.D. in Curriculum & Instruction on mõeldud edasijõudnutele, kes soovivad keskenduda haridusuuringutele kohalikul, riiklikul või rahvusvahelisel tasandil.

Liituge meiega ja saage osa põnevast ülemaailmsest hoogust, mida K-riik loob maailma keeleõpetajate koolituse valdkonnas!

Visioon, missioon ja kontseptuaalne raamistik

Meie nägemus:

"Koolitajate ettevalmistamine teadlikeks, eetilisteks, hoolivateks otsustajateks mitmekesise ja muutuva maailma jaoks."

Meie missioon täidetakse läbi:

 • eeskujuliku juhendamise pakkumine üliõpilastele ja kraadiõppuritele;
 • usaldusväärsete ja kasulike uuringute ja stipendiumide tootmine, tõlgendamine ja levitamine;
 • juhtimine, koostöö ja teenindus erialal;
 • mitmekesisuse edendamine, mõistmine ja tähistamine.

Akrediteerimine

Meie kolledž käsitleb akrediteerimist kui peamist vahendit, mis tagab kutseala kõrgeimatele nõuetele vastavuse.

 • Kansase haridusministeerium (KSDE)
 • Riikliku õpetajahariduse nõukogu akrediteering (NCATE/CAEP)
 • Nõustamis- ja sellega seotud haridusprogrammide akrediteerimise nõukogu (CACREP)
 • Õpetajate ettevalmistuse akrediteerimise nõukogu (CAEP)

Ülikooli omadused

Kansas State University on nelja ülikoolilinnaku süsteem, mis väärtustab iga pusletükki. Igal ülikoolilinnakul on oma tugevad küljed ja seosed, mis sobivad ideaalselt meie ülikooli katuse alla. Lisateavet iga meie ainulaadse ülikoolilinnaku kohta leiate allpool.

Manhattan

K-State'i peamine ülikoolilinnak asub "Väikeses õunas" ja õitseb oma elavas kolledži-linna atmosfääris.

Manhattani ülikoolilinnak hõlmab enam kui 2320 aakrit, sealhulgas põllumajanduse ja teadusrajatisi.

Manhattanil on üle 56 000 elaniku ja tal on suurepärased suhted K-osariigi perekonnaga.

See ülikoolilinnak asub Fort Riley, suure armee installatsiooni kõrval, ja teeb koostööd paljude sõjaväele suunatud projektidega.

USA sisejulgeolekuministeeriumi riiklik bio- ja agrokaitserajatis ehitatakse ülikoolilinnaku kõrvale.

Olathe

Kansase Bioscience Parkis asuv Olathe ülikoolilinnak pakub otsest portaali, mis ühendab ülikooli võimsad uurimisvõimalused Suur-Kansas City piirkonnaga ja kaugemalgi.

K-osariigi uusim ülikoolilinnak Olathe avas uksed 2011. aastal.

K-State Olathe on keskendunud piirkonna haridus- ja majanduskasvu laiendamisele, eelkõige metroopiirkonnas töötavate spetsialistide jaoks. See ülikoolilinnak hõlbustab paljusid partnerlussuhteid teadlaste ja ettevõtete vahel, arendades tehnoloogiat tööstuse vajaduste jaoks kogu maailmas.

K-State Olathe laiendab oma teadmisi ka K-12 juhtidele loomatervise, toiduohutuse ja toiduga kindlustatuse alaste haridusprogrammide kaudu.

Salina

See professionaalne õppekeskkond on üles ehitatud teooriale, uurimistööle ja tööstusrakendustele, mis kõik on väikese ülikoolilinnaku atmosfääris, mis asub Kansases Salinas.

Salina ülikoolilinnak on eriti tuntud oma maailmatasemel lennundusprogrammi poolest. 2009. aastal avatud kaasaegne Tudengielu Keskus, mis sisaldab täismõõtmetes korvpalliväljakut ning erinevaid jooksu- ja treeningalasid.

See ülikoolilinnak on üks esimesi ja väheseid ülikoole riigis, mis pakub bakalaureusekraadi mehitamata õhusõidukisüsteemide ning masinõppe ja autonoomsete süsteemide alal. Ligi 48 000 elanikuga Salina linn pakub juurdepääsu enam kui 600 aakri suurusele pargile ja iga-aastasele Smoky Hilli jõe festivalile.

Globaalne

K-State Global Campus pakub ülikooli haridusvõimalusi üliõpilastele, kes soovivad õppida veebis või kaugõppes.

Global Campus on koduks K-State Online'ile, mis pakub rohkem kui 100 veebipõhist krediidiprogrammi, sealhulgas bakalaureuse-, magistri-, doktori-, tunnistus- ja kõrvalprogramme.

Alates 1966. aastast, mil õppejõud sõitsid tunde andma üle Kansase osariigi, jõuab K-State Online nüüd õpilasteni kõigis 50 osariigis ja 41 riigis. K-State Global Campus pakub ka krediidiväliseid koolitusi ja programme nii isiklikult kui ka veebis, mille tulemuseks on sertifitseerimine, lõpetamise kinnitamine või täiendõppe tundid erinevates valdkondades.

Rohkem kui 3000 õppijat täitsid 2020. aastal ülemaailmse ülikoolilinnaku kaudu veebis krediidi mitteomavad programmid.

  Sisseastumised

  Liituge kogukonnaga, mis koosneb erinevuste loojatest, probleemide lahendajatest, hilisõhtustest unistajatest ja varahommikustest inimestest. Olge järgmine mängu muutja. Ole järgmine metskass.

  Kuidas kandideerida

  • Vaadake üle sisseastumistingimused, esitage oma avaldus ja astuge järgmine samm oma kraadi poole.
  • Andke meile teada, millest olete huvitatud, ja pääsete kohe juurde K-State'i allalaaditavale kokkuvõttele.
  • Alates ülikoolilinnakus toimuvatest sündmustest kuni isikupärastatud individuaalsete külastusteni – oleme valmis teie jaoks lilla vaiba välja rullima.

  Rakendusdokumendid

  Täitke kõik nõutavad jaotised ja laadige nõutud dokumendid või meedia oma veebirakendusse üles. Ärge esitage kõrgkoolile dokumente e-posti või posti teel (välja arvatud juhul, kui saate taotlust).

  Välisüliõpilaste õppetöö hinnanguline maksumus

  Hinnanguliste kulude teave näitab praegusi minimaalseid hinnangulisi rahalisi vahendeid, mida rahvusvaheline taotleja peab näitama, et saada reisimiseks ja sissepääsuks vajalikke dokumente. Vahendid võivad olla teie enda, sponsori või stipendiumi või nende kombinatsiooni kaudu. Vaadake altpoolt teavet teie rahaliste vahendite dokumenteerimiseks vajaliku tunnistuse kohta.

  Rahalise toetuse tunnistus

  Igas taotluses tuleb näidata rahalise toetuse allikas. Rahalise toetuse dokumentidele tuleb lisada rahalise toetuse tunnistuse vorm, mis kinnitab, et õpilasele on Kansas State University õppimise ajal rahaline toetus saadaval. Sponsorid peavad allkirjastama rahalise tunnistuse; elektroonilisi allkirju ei aktsepteerita.

  Seda dokumentatsiooni on vaja I-20 või DS-2019 väljastamiseks ja see ei mõjuta vastuvõtmise otsust.

  Taotlejad ei pruugi rahalise toetuse kinnituse vormi esitada, kui nad vastavad järgmistele kriteeriumidele:

  • H1 viisa omanik töötab täiskohaga, ei plaani viisatüüpi muuta
  • H4 sõltub H1 viisa omanikust, ei plaani viisatüüpi muuta
  • F1/J1 üliõpilasviisa omanik on täistööajaga teises USA õppeasutuses ja ei taotle I-20 ega DS-2019 Kansas State University praegu ega tulevikus.
  • Elate teises riigis väljaspool USA-d ega vaja üliõpilasviisa (veebi-/kaugõppe taotlemine)
  • Omab I-20 või DS2019 K-osariigis ja taotleb sertifikaadiprogrammi seoses oma praeguse magistri- või doktoriprogrammiga K-osariigis

  Taotluse tasu

  Taotluse esitamiseks peate maksma taotlustasu.

  Inglise keele oskuse nõuded

  Kui teie emakeel ei ole inglise keel, nõuab Graduate School igal taotlejal TOEFL-i, IELTS-i või PTE-i jaoks rahuldavat testi tulemust.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Hariduskolleegium on pühendunud meie üliõpilaste akadeemilise ja tööalase edu toetamisele.

  Üliõpilaste finantsabi büroo

  Palun võtke meiega ühendust, et saada lisateavet rahalise abi andmise, õppelaenude, stipendiumide, toetuste, tööhõive, veteranihüvitiste ja õppemaksu edasilükkamise kohta. Pange tähele tulevaste esmakursuslaste ja üleviimise üliõpilaste K-riigi stipendiumi eelistaotluse kuupäevi.

  Edetabelid

  Parimate hulgas

  Kui pakute erakordset üliõpilaskogemust koos laia valiku akadeemiliste valikute, praktiliste uurimisvõimaluste ja koolivälise tegevusega, mis soodustab sõprust, kaasatust ja kogukonda, on teid kindlasti märgatud nii piirkondlikult kui ka riiklikult. Oleme uhked oma tipptaseme maine üle ja K-State'i kollektiivne perekond annab pidevalt oma osa, et meie mainet reaalsuseks hoida.

  Riiklikud edetabelid

  Princetoni ülevaade: parimad kolledžid
  Princetoni ülevaade järjestas Kansas State University aruandes "Parim 389 kolledžit: 2024. aasta väljaanne" mitmes kategoorias.

  • Nr 1 kõige sõbralikumatele õpilastele
  • Nr 1 parimate linnakleidi suhete eest
  • Nr 2 kõige õnnelikumatele õpilastele
  • Nr 4 parima elukvaliteedi jaoks
  • nr 5 parimate õpilaste tugi- ja nõustamisteenuste eest
  • nr 5 parimate spordirajatiste eest
  • Nr 6 üliõpilastele, kes armastavad neid kõrgkoole
  • nr 6 parimate tervishoiuteenuste eest
  • Nr 8 parimate kolledži ühiselamute jaoks
  • nr 9 parimate karjääriteenuste eest
  • Nr 9 parima ülikoolilinna toidu eest
  • Kolledžilinna number 9 saab kõrge hinde
  • Nr 15 kõige aktiivsema üliõpilasomavalitsuse jaoks Princetoni ülevaade: Best Value Colleges

  Princetoni ülevaade reastas K-State'i aruandes "Parimate väärtuste kolledžid aastaks 2023" mitmes kategoorias.

  • Nr 2 parimate vilistlasvõrgustike jaoks
  • Nr 2 praktikakohtade jaoks
  • Nr 10 mõju avaldamise eest
  • Ajakiri Raha
  • Üks Money Magazine'i parimatest kolledžitest. (2023)
  • Kolledži auaste
  • 10 parimat kolledži linna riigis. (2022) Piirkondlik edetabel SmartAsset
  • Kõrgeim ülikooliväärtus Kansase osariigis (2022) University Magazine
  • Kansase ülikool nr 1 (2022)

  Õpilaste iseloomustused

  Asukohad

  • Manhattan

   006 Bluemont Hall 1114 Mid-Campus Dr. North, Manhattan, 66506, Manhattan

  Küsimused