Keystone logo
Kansas State University College of Architecture, Planning and Design

Kansas State University College of Architecture, Planning and Design

Kansas State University College of Architecture, Planning and Design

Sissejuhatus

Kansase osariigi ülikooli arhitektuuri-, planeerimis- ja disainikolledž (APDesign) loodi 1963. aastal, ühendades üheks haldusüksuseks arhitektuuri, maastikuarhitektuuri, arhitektuuritehnika, ehitusteaduse, sisearhitektuuri ning piirkondliku ja kogukonnaplaneerimise osakonnad.

Selle koalitsiooni algajad asutajad olid väga läbinägelikud, mõistes, et disainikutsete praktika hõlmab multidistsiplinaarseid jõupingutusi. Nende programmide majutamine ühes kolledžis võimaldas õpilastel paremini mõista nende erialade rolle ja suhteid, mis koosnesid ehitatud keskkonna kujundamisest. See disaini ja planeerimise kombinatsioon pälvis riikliku tähelepanu keskkonna kujundamise, planeerimise ja haldamise hariduse näidisorganisatsioonina.

Täna on APDesign jätkuvalt terviklik, interdistsiplinaarne keskkonnadisaini kolledž, millel on akrediteeritud professionaalsed programmid arhitektuuris, sisearhitektuuris ja tootekujunduses, maastikuarhitektuuris ning piirkondlikus ja kogukonna planeerimises. Ajakiri DesignIntelligence on APDesigni disainiprogrammid järjekindlalt paigutanud riigi parimate hulka.

Asukohad

  • Manhattan

    Manhattan, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused