Keystone logo
Kansas State University Manhattan Campus

Kansas State University Manhattan Campus

Kansas State University Manhattan Campus

Sissejuhatus

Pole vahet, kas küsida kauaaegselt professorilt, äsja lõpetanud koolilt, kirglikult vilistlaselt või värskete silmadega esmakursuslaselt. Valige juhuslikult K-riigi kogukonna liige ja küsige temalt, mida tähendab metsikuks olemine, ja tõenäoliselt saate ühe sõnaga vastuse: Perekond.

K-Staters peetakse ennast perekonnaks ja seda usku paistab panustades nii palju kui meie liikmeid. Teadlased leiavad lahendusi probleemidele, mis võiksid kogu maailmas elu päästa, ja õpilased kogunevad laupäeva hommikul ühiskondliku töö jaoks. Tuhanded Wildcat'i fännid pakuvad meie staadionid, kes karjuvad ühemõtteliselt, ja meie juhtkond suunab meid viisil, mis vastab maa toetus ülikooli kohustustele.

Tegelikult võiks neid kohustusi pidada meie pereväärtusteks ja mitmel viisil me neid saavutame, on Metsiku tee. Kutsume teid kaasa tulema, sest K-Riigi peres on alati ruumi veel ühele.

K-State'i peamine ülikoolilinnak istub filmis "Väike õun" ja õitseb õhkkonnas kolledžilinnas.

Manhattani ülikoolilinnak hõlmab enam kui 2320 aakrit, sealhulgas põllumajanduse ja teadusrajatisi.

Manhattanil elab üle 56 000 inimese ja tal on suurepärased suhted K-riigi perekonnaga.

See ülikoolilinnak asub Fort Riley, suure armee installatsiooni kõrval, ja teeb koostööd paljude sõjaväele suunatud projektidega.

USA sisejulgeolekuministeeriumi riiklik bio- ja agrokaitserajatis ehitatakse ülikoolilinnaku kõrvale.

Asukohad

  • Manhattan

    Manhattan, Ameerika Ühendriigid

    Küsimused