Keystone logo
Kansas Wesleyan University

Kansas Wesleyan University

Kansas Wesleyan University

Sissejuhatus

Kansas Wesleyan University missiooniks on edendada ja integreerida akadeemilist tipptaset, vaimset arengut, isiklikku heaolu ja sotsiaalset vastutust.

Kansas Wesleyan pakub hoolitsevas kogukonnas haridusprogrammi, mida iseloomustab tipptase ja mis on juurdunud vabade kunstide traditsioonis. Ülikooli üleskutse on arendada nii intellekti kui ka iseloomu, ergutada loovust ja avastustunnet ning kasvatada kogu inimest - keha, vaimu ja vaimu. Mitmekesisust võetakse arvesse õppekavas, õppejõududes ja üliõpilastes.

Kansas Wesleyan University valmistab õpilasi ette mitte ainult karjääriks ja ametiks, vaid ka elukestvaks õppeks. Ülikool varustab oma üliõpilasi vastutustundliku juhtimise eest oma kogukondades, kasuliku teenistuse eest maailmas ja kogu maailmas ning maa eest hoolitsemise eest.

Kansas Wesleyan University pakub keskkonda, kus usk ja õppimine on integreeritud, kuna kohtumine kristliku kuulutusega on ülikooli elu lahutamatu osa. Ülikool soodustab usu ja väärtuste elavat arutelu, julgustades üliõpilasi kujundama läbimõeldud kristlikust traditsioonist lähtuvat isiklikku maailmavaadet.

Asukohad

  • Salina

    East Claflin Avenue,100, 67401, Salina

    Küsimused