Keystone logo
Kao Yuan University

Kao Yuan University

Kao Yuan University

Sissejuhatus

Kao Yuan University , varem tuntud kui Private Kao Yuan Junior College of Technology (asutatud 1986. aastal), on esimene E-põlvkonna akadeemia, mis asub Taiwanis Kaohsiungi teaduspargis. Haridusministeeriumi (edaspidi MOE) ametlikult heaks kiidetud Kao Yuani noorem tehnikakõrgkool alustas üliõpilaste värbamist 1989. aastal ja professor Liaw, Feng-Jeng oli selle esimene president.

Samuti on kaheksa kõrgkooli, sealhulgas operatsioon ja juhtimine; Keemia- ja biokeemiatehnoloogia; Ehitustehnika; Arhitektuur; Infotehnoloogia ja rakendused; Elektroonikatehnika; Elektrotehnika; Mehaanika- ja automaatikainsener.

Samuti on viisteist osakonda, sealhulgas elektroonikatehnika; Elektrotehnika; Mehaanika- ja automaatikatehnika; Elektro-optiline teadus ja tehnika; Ehitustehnika; Keemia- ja biokeemiatehnoloogia; Arhitektuur; Ärijuhtimine; Rahvusvahelise äri; Turundus ja turustamise juhtimine; Teabehaldus; Teabevahetus; Infotehnoloogia ja rakendus; Rakendatud võõrkeeled; Rohelisteadus ja tehnoloogia.

Pakutakse viit diplomiprogrammi, nimelt: RC Fastener Industrial Technology (Graduate School); Lõhnakosmeetika teaduse ja tervishoiu osakond; Rohelise keskkonna TRC diplomiprogramm; Kultuuritööstus ja digitaalselt integreeritud diplomiprogramm, turism ja vaba aja juhtimine, mehaanika- ja automaatikatehnika osakond-täiustatud sõidukite osakond (ümbernimetamine) ja arhitektuuri osakond-sisekujundusosakond (ümbernimetamine), mille on heaks kiitnud MOE.

Asukohad

  • Taipei

    Taipei, Taiwan

    Küsimused