Keystone logo
Karolinska Institutet

Karolinska Institutet

Karolinska Institutet

Sissejuhatus

Karolinska Institutet on ühe teaduskonnaga ülikool, mis on pühendatud üksnes meditsiini- ja terviseteadustele ning millel on kõrgekvaliteediliste teadusuuringute ja innovatsiooni maine. Karolinska Institutet on järjekindlalt järjestatud 50 parima ülikooli hulgas Euroopas ja kümne parima meditsiiniülikooli seas Euroopas.

karolinska

Magistriõpe tõeliselt meistritelt

Karolinska Institutet pakub kümme ülemaailmset magistriõppekava , mida õpetatakse inglise keeles ja keskendutakse rahvusvahelisele fookusele. Programmid sisaldavad ennetavalt interaktiivset õpetamismudelit, mis rõhutab mitteformaalset ja tihedat kontakti õpilaste ja õpetajate vahel ning hõlbustab õpilaste aktiivset osalemist.

Õpetajad jaotavad oma aja õpetamise ja uurimistöö vahel, mis aitab neid kursis hoida ja kaasata oma valdkonnas toimuvate arengute poole, muuta kursused jooksvaks ja tipptasemel.

Magistrikraad Karolinska Institutet annab teile konkurentsieelise globaalsel tööturul ja valmistab teid ette edasiseks doktoriõppeks, kui soovite akadeemilist karjääri teha.

Nobeli preemia

Alates 1901. aastast on Nobeli assamblee Karolinska Institutet valinud Nobeli füsioloogia või meditsiini laureaadid. Üliõpilastel on ülikoolilinnaku loengutel või seminaridel regulaarselt võimalus kuulda ja näha Nobeli preemia laureaate.

Stockholmis ja Rootsis

Rootsi on üks ohutumaid riike maailmas ja peaaegu 90% elanikkonnast räägib inglise keelt. Enamikus Rootsis on parasvöötme ilm, millel on neli erinevat aastaaega. Talved võivad külmaks minna, kuid suved on võrdselt ilusad ja soojad. Stockholm, kus asub Karolinska Institutet , on Rootsi pealinn ning pakub rikkalikku ajalugu, hoogsat kultuurielu ja jõudsalt arenevat ärisektorit, mida ümbritseb palju rohelist ruumi ja sinist vett. Stockholm on Põhjamaade suurim ülikoolilinn ja umbes 80 000 üliõpilase kodu, neist 5 000 on rahvusvahelised üliõpilased.

Kaks ülikoolilinnakut, üks ülikool

Haridus ja teadustöö toimub Karolinska Institutet peamiselt kahes ülikoolilinnas: Solna põhjaosas ja Huddinge lõunaosas. Karolinska Institutet ka välja kujunenud koostöö mitme haiglaga Stockholmi linnas ja selle ümbruses.

Mõlemast ülikoolilinnast linna sisenemiseks on vaja 15-minutist sõitu ühistranspordiga. Karolinska Institutet sõidab Solna ja Huddinge ülikoolilinnakute vahel oma liinibussiga, mis on üliõpilastele ja töötajatele tasuta ning ülikoolilinnakute ja haiglate vahel on bussi- ja metrooliinid.

Üliõpilaselu

Lisaks linnaelus põnevust võtavad Karolinska Institutet üliõpilasesindused aktiivselt osa ülikooli õppe- ja vaba aja veetmise keskkonnast. Kohale jõudes aitavad orienteerumistegevused teid harjutada oma uue kodu ja Stockholmi tudengieluga .

Keha ja hingega seotud küsimustes on tudengite tervisekeskus, tudengisaalid ja muud spordi- ja vaba aja veetmise võimalused avatud kõigile tudengitele ning mõlemas ülikoolilinnakus on oikumeenilised palve- / mõtisklemisruumid.

Rahastamine

Karolinska Institutet õppetasu maksmise toetamiseks rahvusvahelistele tasulistele üliõpilastele on saadaval piiratud arv stipendiume. Karolinska Institutet stipendiumide taotlusprotsess toimub paralleelselt programmide taotlusprotsessiga. Rootsi Instituut pakub ka stipendiume.

Asukohad

  • Stockholm

    Karolinska Institutet SE-171 77

    Küsimused