Keystone logo
Karolinska Institutet Bioettevõtluse magistriprogramm
Karolinska Institutet

Bioettevõtluse magistriprogramm

0 Years

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

* Kui teil on EL / EMP või Šveitsi kodakondsus, ei nõuta teilt taotluse esitamist ega õppemaksu tasumist.

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Bioettevõtluse magistriprogramm on kohandatud biomeditsiini, farmaatsia, biotehnoloogia, tervishoiu või meditsiini taustal õppivatele tudengitele, kellel on kesksed teemad, kuidas juhtida ja arendada eluteadusega tegelevaid ettevõtteid.

karolinska

Programmi esitlus

Kas näete end tulevikus bioteaduste valdkonnas töötamas? Bioettevõtluse magistriprogrammi lõpetanuna on teil tugev alus bioteaduste valdkonna projektide ja ettevõtete arendamise ja juhtimise alal töötamiseks.

Selle programmi põhijooneks on teadmiste rakendamine välismaailmas. Me kasutame õppimiseks reaalse elu juhtumeid ja programm hõlmab kahte praktilist kursust ettevõtetes, ametiasutustes või muudes asjakohastes organisatsioonides Rootsis või välismaal. Nendel paigutustel rakendate õpitut teie ja hostiettevõtte jaoks väärtuse loomiseks. Lisaks viiakse kraadiprojekt tavaliselt läbi ettevõtte keskkonnas. Paljud õppejõud kogu programmi vältel on kogenud eluteadusega tegelevad ärijuhid, kes tegutsevad inspiratsioonina ning jagavad oma teadmisi ja kogemusi.

karolinska2


Programm on interdistsiplinaarne nii õpilaste ja õpetajate tausta kui ka programmis kasutatavate pedagoogiliste meetodite osas. Lisaks pakutakse mõnda programmi kursust koos meie Stockholmi partnerkoolidega. Ärijuhtimise kursusi pakub Kuninglik Tehnoloogiainstituut (KTH) ja valikaineid pakub Stockholmi Ettevõtluskool.

Need kogemused annavad teile väärtusliku ülevaate bioteaduste sektorist ja edaspidiseks karjääriks.

Lisateavet programmi ülesehituse kohta saate lugeda programmi õppekavast .

karolinska3

Karjäärivõimalused

Programm loob tugeva aluse karjääriks, mis töötab turunduse, projektijuhtimise või ettevõtluse arendamise alal biotehnoloogia, farmaatsia-, meditsiinitehnoloogia või sellega seotud tööstusharudes.

Rohkem informatsiooni

Lisateavet kandideerimise, konkreetsete sisenemisnõuete ja valiku kohta leiate Karolinska Institutet veebisaidilt bioettevõtluse magistriõppe programmist .

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • Master of Entrepreneurship, Innovation and Management
  • Barcelona, Hispaania
  • Bangkok, Tai
 • Online MSc ettevõtluse juhtimises ja innovatsioonis
  • Online
 • Magister ärijuhtimises äriinnovatsiooni ja ettevõtluse erialal
  • Lucerne, Šveits