Keystone logo
KASK & Conservatorium / School of Arts Gent Master of Arts in kujutav kunst
KASK & Conservatorium / School of Arts Gent

Master of Arts in kujutav kunst

0 Hours

Inglise keel

Päevane õpe

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Ülikoolilinnakus

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

inglise meister

School of Arts pakub inglise keele magistri programmi kujutava kunsti, audiovisuaalse kunsti ja muusikat. Igal aastal kümneid välisüliõpilaste valida kapten programmid meie teaduskonna õpinguid jätkata. Esinemine üliõpilast erinevatest maailmajagudest on rikastumise meie haridussüsteemi traditsioon ja annab lisaväärtust koolituse välisriikide magistrantidele ja flaami õpilased liigub Hollandi keele bakalaureuse programmid samasugused.

Programmid on korraldatud nii, et hõlbustada suhtlust hollandikeelse ja inglise keelt üliõpilastele informaalse hariduse kontekstis, seminaridel ja kursustel ja isegi kunstiprojektides nad hakkavad koos üles. Erinevusi ei ole õppekavades, pädevused, õpitulemuste või organisatsiooni vahel ingliskeelseid programme ja nende hollandi keele kolleegidega. Inglise keelt kandidaadid, kellel on magistrikraad muusika võib ka käia, et arenenud magistri solist kaasaegse muusika ".

Orientatsioon testid kapten ja kaotades programmid

Juurdepääsu kapten programmid on aastane valimise kord kevadel ja üks suvel. Allpool leiate informatsiooni brošüür taotluse vorm orientatsiooni testid. Loe läbi selle brošüüri hoolikalt; leiad kirjelduse ja praktilist teavet seal samuti tähtajad jälgida. Kandidaadid Master või kaotades programmi esmalt registreeruma. Registreerimisel kandidaadid saavad taotlusvormi täita. Iga detsembril teave orientatsiooni testid järgmisel aastal ilmub ka siin. Õppimisele tee treenerid on hea meel pakkuda Teile lisateavet.

Master of Visual Arts

Õppekavade

 • FOTOD
 • graafiline disain
 • mood
 • Tekstiil Design
 • Multimedia Design
 • kujutav kunst

Eesmärgid

Õppekava põhineb bakalaureuse ja eesmärk on muuta õpilased kujutavad kunstnikud või autonoomse disainerid, kes suudavad: - koordineerida ja struktureerida oma seisukohti / ideid ja realiseerida neid; - Luua originaal audiovisuaalsed tööd, mis aitab kaasa kunsti, mis põhineb oma kunstilise seisukohti, - on võimalik vaadata, analüüsida, tõlgendada ja hinnata oma visuaalse töö ja teiste ning on võimelised kindlaks oma positsiooni kunstimaailma; - On võimalik esitada, ja täpsustada oma töö - on võimalik luua ja säilitada inspireeriv ja funktsionaalne töösituatsioonis; - Annavad tunnistust arendada oma ideid ja võime kasutada filosoofiliste ja teaduslike allikate eesmärgiga arendada oma ideid; - On võimalik helistada teaduslike ja filosoofiliste meetodeid küsimusele oma tegevuse, on võimalik läbi viia uuringut, mis on seotud visuaalse töö ja aruande selle kirjalikult; - On vaja sõita arendada, et kasvatada oma töö valdkonnas: visuaalne kunstnikud, disainerid, tekstiili disainerid, moeloojad ja fotograafid.

Juurdepääs Edasine haridus

Master of Arts (MA) Kujutav on otseselt seotud Bachelor of Arts (BA) Kujutav ja pääsevad seotud Master programmid pärast edukat lõpetamist ettevalmistava programmi (PP):

 • Advanced Master of Science in Conflict ja areng - Magistrikraad teatises Science: Kommunikatsiooni juhtimine (PP) - Magistrikraad teatises Science: Filmi- ja Televisiooni Uuringud (PP) - Magistrikraad teatises Science: Journalism (PP) - Magistrikraad teatises Science: New Media and Society (PP) - Master of Science in EU-uuringud (PP) - Magistrikraad politoloogias (PP) - Master of Science in Sotsioloogia - Master of Science of Culture Management ( PP) - Õpetaja sertifitseerimise Art and Design

Taotluste esitamise juhised MA Fine Arts & audiovisuaalse kunsti / Master Drama

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

 • MA tantsuetendused ja erialased praktikad
  • Manchester, Suurbritannia
 • MA Tants: koreograafia ja erialased praktikad
  • Manchester, Suurbritannia
 • MA Tants: Loov tantsuharidus
  • Manchester, Suurbritannia