Keystone logo
Kean University - Michael Graves College, Architecture and Design

Kean University - Michael Graves College, Architecture and Design

Kean University - Michael Graves College, Architecture and Design

Sissejuhatus

Michael Gravesi kolledž on pühendunud disaini ja arhitektuuri laiemale publikule viimisele. See koosneb kahest koolist, Robert Buschi disainikoolist ja avaliku arhitektuuri koolist.

Keani ülikooli Michael Gravesi kolledž kannab mehe nime ja kinnitust, kes oli üks maailma esilinastuse arhitekte ja disainereid - Michael Graves. Gravesile omistatakse arhitekti ja disaineri rolli laiendamine ühiskonnas ning üldsuse huvi hea disaini vastu tõstmine, mis on igapäevaelu kvaliteedi jaoks hädavajalik. Oleme uhked, et saame tema suurt pärandit edasi kanda.

David Mohney, FAIA, töötas varem Kentucky ülikooli disainikolledži dekaanina ja õpetas New Yorgi arhitektuuri- ja linnauuringute instituudis, Harvardi disaini kraadiõppeasutuses ja Lõuna-California arhitektuuriinstituudis aastal. Los Angeles. Praktiseeriva arhitekti hariduse omandas ta Harvardi ülikoolis ja Princetoni arhitektuurikoolis. David töötab nii Frank Lloyd Wrighti fondi direktorite nõukogus kui ka Frank Lloyd Wrighti arhitektuurikooli juhatajate nõukogus.

Rose Gonnella on Keani ülikooli Michael Gravesi kolledži ja Hiinas Wenzhou-Keani ülikooli dotsent. Rose on õpetanud graafilist disaini üle 25 aasta, sealhulgas disainiteooria, materjalide ja tehnikate kursusi ning juhendanud Keani veebidisaini õppekava selle loomisel. Kaasautorina on Rose panustanud mitmete raamatute uurimisse ja kirjutamisse ning kirjutanud arvukalt ajakirjade ja ajalehtede artikleid loovuse, kunsti, arhitektuuri ja disaini teemadel.

Asukohad

  • Union

    Morris Avenue,1000, 07083, Union

    Küsimused