Keystone logo
Kedge Business School MSc kunstide ja loomemajanduse juhtimises
Kedge Business School

MSc kunstide ja loomemajanduse juhtimises

Paris, Prantsusmaa

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe

30 Jun 2024

Sep 2024

EUR 22 400 / per year *

Ülikoolilinnakus

* Varajase tellija soodustus 10% õppemaksult – kõikidele välistudengitele, kes kandideerivad 28. veebruariks juuni või septembri vastuvõtule!

Varajase tellija soodustus 5% õppemaksult kuni 29. veebruarini 2024.

Sissejuhatus

Alates 2004. aastast on kool tänu loomemajanduse ja kultuuri uurimisrühma asjatundlikkusele võimaldanud õpilastel spetsialiseeruda kunsti-, kultuuri- ja loomemajanduse juhtimisele. Tutvustame teile Pariisis asuva KEDGE kunstide ja loomemajanduse juhtimise uut magistrikraadi.

Prantsusmaa on ainulaadne oma rikkaliku kultuuripärandi ja elava loomesektori poolest. See oma "kultuurilise erandi" poolest kuulus riik toetab väga erinevaid lavastusi. Prantsusmaal on ainulaadne kunsti-, kultuuri- ja loomekaupade mõiste, mis eristab neid kogu maailmas. Kunstnikke ja loojaid kutsutakse õpilastega rääkima, et näidata neile valdkonna mitmekesisust ja julgustada neid oma visioonist inspireerima.

Miks valida see programm?

Prantsuse vaim

Kasutage meie kunsti-, kultuuri- ja loomeorganisatsioonide juhtimisest parimat. Prantsusmaa on ainulaadne oma rikkaliku kultuuripärandi ja elava loomesektori poolest. See "kultuurilise erandi" poolest kuulus riik toetab väga erinevaid toodanguid, siin ei nähta kultuuri lihtsalt kaubana nagu mis tahes muud. Prantsusmaal on ainulaadne kunsti-, kultuuri- ja loomekaupade mõiste, mis eristab neid kogu maailmas.

Akadeemiline ja professionaalne ekspertiis

Programmi haldab loomemajanduse ja kultuuriuuringute keskus. See toodab ja jagab teadmisi loomemajanduse ja -kultuuri juhtimisest. Keskusesse on kaasatud 15 teadlasest koosnev meeskond, kes avaldab igal aastal umbes 30 valdkonna artiklit.

Alates mainekatest kunstiasutustest kuni väikeste dünaamiliste loomefirmadeni on meil palju kunsti-, kultuuri- ja loomemajanduse partnereid, kes pakuvad töötubade, visiitide ja õppereiside kaudu ajakohaseid teadmisi praeguste tavade, arutelude ja suundumuste kohta. Need spetsialistid tagavad turule pääsemiseks kontekstuaalse õppimise ja võrgustike loomise kõrge kvaliteedi.

Uuenduslik pedagoogika: kohapealsed kursused ja õppereisid

Õpetamine on kaasahaarav, tugineb teadusuuringute teadmistele, kuid sellel on ka tugevad sidemed professionaalidega, kasutades selliseid meetodeid nagu kunsti-, kultuuri- ja loomeorganisatsioonide kohapealsed kursused, paljude kaubamärkidega praktikute töötoad, õppereisid (Prantsuse Riviera, Creative France). jm) ja loomevaldkonna organisatsioonide projekte.

Rahvusvaheline seminar

Kahe nädala jooksul tulevad Pariisis toimuvale võrdleva juhtimise seminarile kunsti- ja loomemajanduse juhtimise rahvusvahelised eksperdid kõigilt kontinentidelt.

Kohtumised loojatega

Kunstnikke ja loojaid kutsutakse õpilastega rääkima, et näidata neile valdkonna mitmekesisust ja julgustada neid oma visioonist inspireerima. Ühistel seminaridel kohtuvad meie õpilased teiste kunsti- ja kultuurikoolide õpilastega, näiteks Ecole Nationale Supérieure des Arts Décoratifsi disaineritega.

Stipendiumid ja rahastamine

Programmi õppemaks

Kooli kohta

Küsimused