Keystone logo
© Eva Dang
Keele University

Keele University

Keele University

Sissejuhatus

1949. aastal asutatud Keele University on Ühendkuningriigi üks suurimaid ülikoolilinnakuid, kus meie kaunil 600-aakrisel kinnistul Staffordshire'is, koos kohalike NHS-i partneritega ja üle maailma õpib üle 10 000 üliõpilase. Keele seab õpetamise kuldstandardi, kus on mõned riigi kõige rahulolevamad õpilased, ning meie uurimistöö eesmärk on parandada elusid ja lahendada kõige pakilisemad väljakutsed meie piirkonnas, riigis ja maailmas.

Keele University sündis teedrajavast visioonist, ühest teistsugusest ülikoolist. Teisest maailmasõjast taastuvas riigis 1949. aastal lord Lindsay – endise Oxfordi ülikooli asekantsleri – asutatud ülikool lähtus algselt kohaliku kogukonna vajadustest. Ülikooli asutamise eesmärk oli toota lõpetajaid, kellel pole mitte ainult tehnilisi ja erialaseid teadmisi ühiskonna edasiviimiseks, vaid kes mõistavad seda vajadust põhjustanud sotsiaalset ja poliitilist maastikku. Üle 70 aasta edasikerimine ja see algne eetos jääb ülikooli missiooni keskmesse ning meie tippteadmisi ja teadusuuringuid kasutatakse inimeste elu parandamiseks ja kõige pakilisemate probleemide lahendamiseks mitte ainult kohalikul tasandil ja meie piirkonnas. aga kogu maailmas.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • Keele

    Keele, Suurbritannia

Küsimused