Keystone logo
Keele University MA inimõigused, globaliseerumine ja õigus
Keele University

MA inimõigused, globaliseerumine ja õigus

Keele, Suurbritannia

1 Years

Inglise keel

Päevane õpe, Osakoormus

Request application deadline

Request earliest startdate

GBP 7750 / per year *

Ülikoolilinnakus

* Rahvusvaheline | UK / EL - £ 7,415

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Inimõiguste teema on kaasaegse poliitika, filosoofia ja õiguse peamine ning on meie aja üks peamisi diskursusi. Inimõiguste, globaliseerumise ja justiitsküsimuste magistrikursuse põhieesmärk on anda teile intensiivne õppeperiood, mille jooksul arendada praktilisi ja teoreetilisi arusaamu inimõigusi käsitlevast õigusest, poliitikast ja filosoofiast nii siseriiklikul, piirkondlikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. tasandil. Kursuse eesmärk on ka anda inimõiguste teooria ja praktika olulised kriitilised perspektiivid, tuginedes eelkõige feministlikele ja postkoloniaalsetele kriitikatele, mis on seotud soolise, seksuaalse, rassi, klassi, etnilise päritolu, usu ja võimu küsimustega seoses inimõiguste realiseerimisega. Ühiselt õpetab õigusteaduskond ja poliitika-, filosoofia-, rahvusvaheliste suhete ja keskkonna õppeasutus (SPIRE) inimõiguste uurimisel interdistsiplinaarset ja ristsuunalist lähenemist.

Praktika programm

Osana meie muredest arendada meie õpilaste kogemusi inimõiguste valdkonnas, üks meie asutajakursuste meeskonna liikmetest ja ÜRO rassilise diskrimineerimise likvideerimise komitee (CERD) pikaajalistest liikmetest, viib professor Patrick Thornberry üliõpilastele üle Komitee istungid Genfis.

Kursuse struktuur

Programm koosneb kolmest põhilisest moodulist ja 5 valikainete moodulist.

Kirjutate 8 mooduli esseed ja väitekirja, mis jääb vahemikku 15 000-20 000. sõnad.

Akadeemilised sisenemisnõuded

See programm on avatud kõrgkoolilõpetajatele, kellel on esimese või teise klassi auhinnakraad või sellega samaväärne aine.

Inglise keele sisenemise nõue rahvusvahelistele üliõpilastele

Taotlejad, kellele inglise keel ei ole esimene keel, peavad esitama tõendid inglise keele kvalifikatsiooni kohta, välja arvatud juhul, kui neil on eelnevalt inglise keeles õpetatud ja uuritud kraadi. Minimaalne skoor on akadeemiline IELTS 6.5 (ilma subtestita alla 5,5) või samaväärne.

Karjäär

HRGJ annab õpilastele karjääri mitmesugustes valdkondades, nagu näiteks õiguspraktika, inimõigustealane uurimistöö, poliitiline töö, rahvusvaheline areng, ajakirjandus, kogukonna kampaania jne.

Ülikoolil on karjääri- ja töövõime meeskond, kes annab teile nõu ja juhiseid oma tulevase karjääri kohta. Meeskond pakub spetsialistide töörühmi, näiteks „Kraadiõppe valikuvõimalused” ja oma doktorikraadiga edasi liikumine ning võib ka kohtuda individuaalselt, et anda juhiseid ja tuge, et aidata teil oma karjääri arendada. Korraldame regulaarselt karjääri- ja mitteametlikke üritusi, kus saab kohtuda tööandjatega. Teil on juurdepääs ka meie töövõimaluste ja digitaalsete ressursside andmebaasile, näiteks psühhomeetrilisele online-testimisele.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • MA inimkaubanduse, rände ja organiseeritud kuritegevuse alal
    • Twickenham, Suurbritannia
  • MSc laste õiguste alal
    • Belfast, Suurbritannia
  • Inimõiguste uuringud poliitikas, õiguses ja ühiskonnas (MA)
    • Fulda, Saksamaa