Keystone logo
Keiai University

Keiai University

Keiai University

Sissejuhatus

Keiai University asutamisvaim "Keiten Mistress" (armastab neid, kes austavad taevast) on sõna, mille pealkirjaks oli varem Meiji restaureerimise juhtfiguur Saigo Takamori (Nanshu). "Taevas" tähistab põhjust, mis valitseb loodust, ja "inimene" viitab kogu inimkonnale, sealhulgas iseendale, ja samal ajal inimeste ehitatud elule ja ühiskonnale. Asutaja Masayuki Nagatoro avaldas muljet veendumusest „austada mõistust ja armastada inimesi ning nende tegevust”, muutes selle kooli põhivaimuks ja nimetades selle püüdluse edastamiseks „lugupidamiseks”. Sellest on tuletatud ka Keiai University

Sõna “Keiten Aijin” (kummarda oma taevast, armasta oma naabruskonda) esineb Meiji restaureerimise eestvedaja Takamori Saigo õpetustes. Selles väljendis tähendab “kümme” põhjust looduse ja universumi valitsemiseks. Kõik inimesed. See viitab ka jumalateenistusele oma taevast, armastusele oma naabruses.

Masaji Nagatorole avaldas sügavat muljet see vaim, mis austab mõistust ja armastab oma kaasinimesi. Selle tulemusel võttis ta selle idee oma keskseks põhimõtteks ja nimetas meie ülikooli “Keiai”, et see tulevastele põlvedele edasi anda.

Asukohad

  • Chiba

    Chiba, Jaapan

    Programmid

      Küsimused