Keystone logo
Kelowna College of Professional Counselling

Kelowna College of Professional Counselling

Kelowna College of Professional Counselling

Sissejuhatus

Teie haridus, su tee ...

Hakka 1 aasta jooksul professionaalseks nõustajaks või terapeutiks; VÕI jätkata 7 kuu jooksul spetsiaalset sertifikaati.

KCPC võtab kasutusele laseriga sarnase lähenemise… nullimine teooriatesse ja spetsiifilistesse oskustesse, nii et lõpetajad on valmis maapinnale jõudma.


Siin on ülevaade sellest, mida meil pakkuda on.


KCPC programmid pakuvad praktilisi ja taskukohaseid alternatiive ainult akadeemilisele akadeemilisele programmile.

 • KCPC teenis Briti Columbia kõrghariduse ministeeriumis kõrgeima erasektori karjääriõpetuse sertifikaadi.
 • Valmistuge töötamiseks keskastme tasemel nõustaja või terapeut ühenduse ametis või avage erapraksis.
 • Õpi oskusi, mis on vajalikud täiskasvanutele, paaridele, noortele, kellel on palju vaimse tervise probleeme.


Milline programm sobib teile kõige paremini?

Et kohandada vaimse tervise valdkonna tööhõivevõimaluste mitmekesist maastikku, pakub KCPC oma karjäärieesmärkidele sobivaid võimalusi.

Rakenduspsühholoogia ja nõustamise diplom on kiirendatud veebiprogramm, mille saab lõpule viia vaid ühe aasta jooksul. See kohandatud diplom võimaldab teil valida kahest valdkonnast, mis on mõeldud keskastme tasemel karjääri kutsenõustamiseks või psühhoteraapia praktikaks.


Mis vahe on nõustamises ja psühhoteraapias?

Nõustajad tegelevad kerge või mõõduka käitumisega ja emotsionaalsete probleemidega, mis mõjutavad kliendi isiklikku või sotsiaalset kohandamist. (Nõustamisele spetsialiseerunud diplomiprogrammi vastuvõtmiseks vajalik täiskasvanud õpilase staatus).

Psühhoterapeudid kasutavad keerukaid vaimse tervise küsimusi, mis mõjutavad tõsiselt inimese toimimise taset. (Bakalaureusekraad, mis on vajalik sisseastumiseks psühhoteraapiasse spetsialiseerunud diplomiprogrammi).

Rakendatavate nõuannete tõend. 7-kuuline sertifikaadiprogramm (koosneb 9 kursusest) vaimse tervise spetsialistidele, kes soovivad spetsialiseeruda ühele tegevusvaldkonnale, näiteks:

 • Psühhoteraapia praktika
 • Seksuaalne ja lähedane nõustamine
 • Noorte ja perekonna nõustamine
 • Life Skills Coaching
 • Toetusnõunik
 • Kogukonnapõhine nõustamine
 • Pastoraalne nõustamine
 • Või kohandatud oma eelistatud praktikavaldkonna jaoks.

taylor hernandez / Unsplash

person holding white ceramic mugs

Karjääri ettevalmistamine

Õige kooli valimine on teie ja ka meie jaoks suur probleem. KCPC vastuvõtu meeskond julgustab kõiki taotlejaid oma uuringuid tegema ja kaaluma hoolikalt oma võimalusi. Võrdle pakutava hariduse kvaliteeti vajaliku finants- ja ajakohustusega.

Paljud KCPC õpilased ütlevad meile, et uue karjääri väljaõpe kõige lühema aja jooksul oli prioriteet. Nende jaoks oli kõige mõttekam akrediteeritud pädevuspõhine kolledži programm, mis nõudis poole aega ja raha ülikooliprogrammina.


Aga töökohtadega?

Tööhõive ettevalmistamine

Kogu oma programmi vältel töötate välja praktiliste oskuste portfelli. Sõltuvalt teie spetsialiseerumisvaldkonnast olete valmis töötama keskastme tasemel nõustajana või terapeutina avalikus asutuses või avama oma erapraksise. Mõned lõpetajad rakendavad oma mitmekülgseid tööoskusi teistele ettevõtluspüüdlustele.

Pühendumine diplomilõpetajatele

-KCPC seisab meie pühendumuse eest õpetada oskusi, mis on vajalikud karjääri alustamiseks professionaalse nõustajana. Kuigi me ei saa garanteerida tööhõive tulemusi, pakume esimesel aastal pärast lõpetamist tasuta täiendõppe kursusi, mis aitavad teil säilitada KCPC-kategooriatelt oodatavate kompetentsustasemete taset.

Kohustus tööandjatele - KCPC seisab meie pühendumuse eest tööandjatele - tagades, et äsja palgatud diplomid on pädevad ja valmis alustama tööd algtaseme nõustajatena. Koolituse puudused parandatakse tasuta täienduskursuste abil.


Kas ma saan õppida vaimse tervise spetsialistiks, võttes kursusi võrgus? Absoluutselt…

Kaugõpe on kiiresti muutumas paljude õpilaste eelistatud õppemeetodiks. Tänapäeva tehnoloogia ja KCPC ainulaadne lähenemine kaugõppele võimaldavad täiendada oma koolitust oma kodu mugavusest ja mugavusest.


On mitmeid põhjuseid, miks õpilased eelistavad kaugõppe mugavust:

 • Ülesanded annavad praktiliste oskuste praktikat vabatahtlike „klientidele”, teiega nõustaja rollis.
 • Õpikud toimetatakse otse teie uksele. Lisaks on teil piiramatu juurdepääs üle 200 treeningvideole KCPC voogesituse raamatukogust.
 • Interaktiivsed harjutused õpetavad nõustamisoskusi, mis on ülekantavad tööhõive seadistustesse.
 • Te parandate oma koolitust vabatahtliku paigutamisega kogukonna või erasektori ametisse; töötada välja professionaalne võrgustik ja tööoskuste portfell, mis on tulevaste tööandjate jaoks praktiline.
 • Õpetajad on professionaalsed nõustajad, psühholoogid, sotsiaaltöötajad.
 • Teil on võimalus kohtuda teiste õpilastega oskuste laborites täiendava praktika jaoks.


Mis toimub kolledži ülikoolilinnakus?

Üliõpilaste jaoks, kes eelistavad õppida ülikoolilinnaklassis, on siin hetkepilt sellest, mida oodata meie Kelowna ülikoolis õppimisest.

 • Kursusteemadega seotud praktilised istungid simuleerivad nõustamistingimusi.
 • Väikese klassi suurus, arutelud ja rühmaprojektid.
 • Klass kohtub esmaspäevast reedeni 4 tundi päevas; iga kursus on 3 nädalat pikk. (Kodutöö ülesanded on lisaks klassis veedetud ajale).
 • Uuringurühma valik on saadaval koos kaugõppe ülesannetega.
 • Õpilastel on piiramatu juurdepääs videote veebiraamatukogule.
 • Õpetajad on professionaalsed nõustajad, psühholoogid, sotsiaaltöötajad.
 • On-Campuse klassid peavad olema minimaalsed.

cvpericias / Pixabay

psychology, confidence, professional

Mida veel hea on teada?

KCPC vastab Briti Columbia erakarjääri kõrgkoolidele. Üliõpilased üle kogu maailma võivad olla kindlad meie pakutava hariduse kvaliteedis.

Õppekulude hulka kuuluvad õpikud ja õppematerjalid hõlmavad uusimaid psühholoogia, sotsiaaltöö ja nõustamise teooriaid, kontseptsioone ja tehnikaid. Teil on ka võrgus juurdepääs üle 200 koolitusvideo KCPC video voogesituse raamatukogust.

Praktiline praktika toob kaasa professionaalse pädevuse - interaktiivsed ülesanded simuleerivad tegelikke nõustamisolukordi. See praktiline lähenemine valmistab lõpetajaid vastavusse suundumustega ja muutuvate töökoha nõuetega kogukondlikes asutustes töötavate algtaseme nõustajate või psühhoterapeutide ja erapraksise seadete puhul.

Õppekava, õppekava ja õpikud on võrreldavad ülikooli ülikooliprogrammides leitud õppekavadega. See toob kasu üliõpilastele, kes soovivad jätkata haridust ülikoolis. KCPC-s vastuvõetud kursuste ülekandekrediidid võivad taotleda BA kraadi või teatud magistrikraadi eeltingimusi ülikooli vastuvõtuosakondade äranägemisel.

Instruktorid on kogenud mentorid, kellel on kraadiõpe psühholoogias, nõustamises või sellega seotud valdkondades. Nad teavad, mida ta vajab, et olla nõustaja ja anda õpilastele individuaalset tagasisidet ja tuge. Korraldus ja ülesanded mahutavad erinevaid õpistiile.

Pidev registreerimine, saate alustada nüüd- Kursused on planeeritud pideva 3-nädalase tsükli jooksul. Alusta oma programmi iga kursuse alguses.

Professionaalne nimetus - KCPC lõpetajad, kes taotlevad ametialast nimetust „registreeritud kutsenõustajaks” (RPC), võivad taotleda Kanada kutseõpetajate ühendust.

Eneseteadvus ja eetiline otsuste tegemine on tõhusate nõustajate olulised tunnused. Kuigi see ei ole mõeldud professionaalse nõustamise asendajaks, annab iga kursus õpilastele võimaluse saada isiklikke teadmisi.

Asukohad

 • Kelowna

  Suite 101, 251 Lawrence Avenue, V1Y 6L2, Kelowna

Küsimused