Keystone logo
Keyano College

Keyano College

Keyano College

Sissejuhatus

Keyano College avati Fort McMurrays 1965. aastal Alberta kutsekeskusena (AVC). Ametlikud avatseremooniad peeti 26. jaanuaril 1966. Esimene koolilõpetajate klass oli keevitustund. Kooli ametlikul avamisel oli see kohane, haridusminister lõikas ketiga „paela” läbi tõrvikuga. Pilt endisest Alberta kutseõppekeskusest

Aastate jooksul on programmid ja teenused koos kogukonnaga kasvanud, peegeldades muutuvaid nõudmisi

1975. aastal taasavati kolledž oma praeguse nime all "Keyano", mis on Cree sõna, mis tähendab laias laastus "Sharing". Hiljem kohandati kolledži loosungit “Teie, minu ja meie” .ja piirkonna huvid, laienev mitmekultuuriline orientatsioon ja pidevalt muutuvad tehnoloogiad.

Aastal 1978 Keyano College ja temast sai kogukonna kolledž, kui provints nimetas juhatajate nõukogu asutuse otsustusorganiks.

Keyano on end positsioneerinud kogukonna ehitajana, kes vastab nii tööstuse koolitus- ja oskuste kui ka Wood Buffalo kogukonna isiklikele ja kultuurilistele vajadustele. Keyano College maastikule on lisatud palju täiendusi, sealhulgas Keyano teatri- ja kunstikeskus, Suncori energia tööstuslinnak ning spordi- ja tervisekeskus Syncrude.

Kolledž on pidevalt pühendunud aborigeenide õppele Fort McKay ja Gregoire'i järves asuvate õppekeskustega. Kolledž on olnud seotud Fort Chipewyani kogukonnaga üle 30 aasta ja 2011. aastal avati ülikoolilinnak.

Kolledž pakub programme, mis viivad sertifikaatide, diplomite, kvalifikatsioonitunnistuste (ametite) ja küpsustunnistuste omandamiseni. Kolledž toetab erialast arengut ka energeetika, ehituse, ettevõtluse, töötervishoiu ja tööohutuse, kunsti, teaduste, hariduse ja transpordi valdkonnas. Kliendiettevõtetel on saadaval lai valik ettevõtte koolitusvõimalusi.

Koostöös Alberta partnerasutustega pakub Keyano koostöökraade õenduses, keskkonnateadustes, põhihariduses, sotsiaaltöös ja ärijuhtimises, mis võimaldab üliõpilastel kraadi omandamise ajal Fort McMurrays viibida.

Asukohad

  • Fort McMurray

    Franklin Avenue,8115, T9H 2H7, Fort McMurray

    Küsimused