Keystone logo
Kadir Has University

Kadir Has University

Kadir Has University

Sissejuhatus

Kadiri Has Ülikool (KHU) asutati Istanbulis. Ülikool koos oma viie teadus- ja loodusteaduste, majandus- ja administratiivtöötajate, kommunikatsiooni, seaduste ja kunstiteaduste ning mitme kutseõppeasutusega on pühendunud Türgi haridus- ja kultuurivaldkonnas juhtimise saavutamisele , samuti ennast kui rahvusvahelist uurimis- ja teadustegevuse keskust.

Meie filosoofia

Kadir Hasi ülikooli asutaja, hilja hr Kadir Has , pühendas oma elu haridusele. Meie institutsiooni asutamine kasvas välja tema isiklikust filosoofiast: "Ma püüan teha ja olla oma riigile parim." Selle moto kohaselt on meie eesmärgiks tänapäeva noorte hariduse, arengu ja jõukuse hõlbustamine uuendusliku uurimistöö ja akadeemilise õpetuse abil, mis inspireerib demokraatlikku mõtlemist ja praktikat. Usume, et haridus võib tugevdada oma õpilasi, nagu ka varasematel põlvkondadel, oma aja testidele vastamiseks. Meie eesmärgiks on luua haridus-, teadus- ja arutelukeskkond maailma parimate ülikoolide tasemel. Seega pakume haridust, mis põhineb nii traditsioonilistel erialadel kui ka interdistsiplinaarsetes mudelites; edendame sotsiaalse ja kultuurilise arengu jätkamiseks vajalikke oskusi; Aidates õpilastel tulevikus ette valmistada, innustame me nende kõrgemate tõekspidamiste otsimist. Kadiri Hasi ülikooli filosoofia keskne printsiip on valmistada õpilasi, kes on enesekindlad ja kes küsivad, kes peavad kõiki vaatenurki ja hindavad neid ilma eelarvamusteta ja kes on avatud muutuste tuule käes. Me tahame, et õpilased näeksid, et kui edukad teadlased ja täidetud isikud, on nad meie ühiskonna juhid.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Istanbul

    Kadir Has Caddesi Cibali, 34083, Istanbul

Küsimused