Keystone logo
Kimmage Development Studies Centre

Kimmage Development Studies Centre

Kimmage Development Studies Centre

Sissejuhatus

MEIST

Juba 40 aastat, Kimmage DSC on soodustanud hariduse ja koolituse arendamise praktikud töötavad erinevaid elukutseid üle 65 riigis. Meil on tugev maine Development Studies Iirimaal ja välismaal ning pakkuda kultuuridevahelise ja kogemusi õpikeskkonnas. Eetose Kimmage DSC kehastab õpetamise lähenemine põhineb osalusdemokraatia õppimine ja kriitilist mõtlemist, mille eesmärk on anda kursusel osalejatele oskused ja teadmised olulised arendustöö täna.

Meie visioon ja missioon

Visiooni Kimmage DSC on maailma võrdõiguslikkuse, austuse ja õigus kõigi jaoks. Meie missiooniks on edendada kriitiline mõtlemine ja tegutsemine õigluse, võrdsuse ja vaesuse kaotamise maailmas. Meie eesmärgiks on teha seda läbi lihtsustada hariduse ja koolituse üksikute praktikud ja elanikerühmade sotsiaalne, majanduslik ja poliitiline murrang ühiskonnas ja nii võimaldab kõikidel töötajatel töötada efektiivselt terviklikku arengut kõik.

Miks Kimmage?

Oleme loominguline, kriitiline ja dünaamilise hariduse ja õppe keskus arengu. Pakume õppe programm, mis on osalusdemokraatia, õppurikeskset, oskuste baasil, praktiline ja asjakohane. Meil on ligi 40 aastat kogemust õpetamise ja koolituse arendamine. Pakume täiendavad tudengitele, mis ületab akadeemilise. Pakume ruumi kriitilist mõtlemist, dialoog, teadusuuringute ja suutlikkuse suurendamise rohujuure areng inimeste ja kogukondade. Me ületada lõhe arengu praktikud põhja ja lõuna vahel akadeemilise ja kodanikuühiskonna, kõrghariduse ja täiskasvanuhariduse ning valitsusväliste organisatsioonide ja misjonär sektoris. Pakume paindlikke õppimisvõimalusi võimalusi, sealhulgas kaugõpe, osalise tööajaga uuringu ja varasemate õpingute. Pakume professionaalset täiendamine ja / või hüppelaud karjääri arengut.

Et rohkem teada Kimmage lähenemine ja kuulata perspektiivid mõned meie õpilased vaadake meie lühike video:

Akadeemiline programmid

Academic programme pakutakse peegeldavad kombinatsioon formaalse ja mitteformaalse metoodika ja juhivad bakalaureuse (BA) ja kraadiõppe (MA ja kraadiõppe diplom) taset, mis võimalusi õppida täisajaga või osalise tööajaga. Mooduleid MA Development Studies on nüüd saadaval õpilasi uue Paindlik ja kaugõppe (FDL) sisestamisviisist.

Kõik kursused on rahvusvaheliselt tunnustatud ja akrediteeritud Kvaliteet ja Kvalifikatsioonikeskus Iirimaa (QQI). Lisaks, kuna september 2013, meil on pakkuda Level 8 BA International Development koostöös National University Iirimaa, Maynooth (NUIM). Täpsed andmed selle programmi ja kuidas rakendada saab leida NUIM kodulehel klikkides siia

Capacity Development Services

Lisaks meie akadeemilisi programme, pakume suutlikkuse arendamise teenused pühendatud professionaalse ümberehitamise Iiri ja välismaal põhineva rahvusvahelise arengu töötajad. Need suutlikkuse arendamise teenused on juhendamise ja organisatsioonilist tuge ja pakkumine lühiajalise praktilise väljaõppe kas klassiruumis põhinev koolitus või avatud ja kaugõppes (kode).

Liidud

Meie registreerimisel iseseisev ettevõte ja meie charity staatus on võimaldanud meil tugevdada ja edasi arendada oma tegevust ja sidemeid teiste sarnaste vaadetega organisatsioonide, eelkõige seoses sisenemist tõhusamalt avaliku foorumitel ja strateegilisi liite teiste arendusvaldkonnas Iirimaal ja rahvusvaheliselt eeskätt Tansaania, Lõuna-Aafrika ja Sierra Leone. Veel hiljuti oleme partneriks NUI Maynooth pakkuda BA programmi International Development.

Kimmage DSC on mittetulunduslikud piiratud vastutusega äriühing, millel ei ole aktsiakapitali, registreeritud nr: 414814 ja registreeritakse maksuhalduri heategevuslikul vabastamise CHY: 16985

Asukohad

  • Dublin

    Dublin, Iirimaa

Küsimused