Keystone logo
Kingsborough Community College

Kingsborough Community College

Kingsborough Community College

Sissejuhatus

1963. aastal New Yorgi linnaülikooli (CUNY) raames asutatud Kingsborough Community College jätkuvalt kindlalt pühendunud oma missioonile pakkuda nii vabade kunstide kui ka karjääriõpet ja edendada üliõpilaste õppimist ja arengut ning tugevdada ja teenindada selle mitmekülgset mitmekesisust. kogukond. Kingsborough ühendab parima, mida kolledž pakub. Selle rahulik mereäärne asukoht on ideaalne koht peegeldavate akadeemiliste tegevuste jaoks, kuid kolledži aktiivne osalemine kogukonnas pakub üliõpilastele põnevaid võimalusi saada produktiivseks osalejaks kasvavas ja elutähtsas linnaosas.

Aspeni Instituudi kolledži tipptaseme programm on nimetanud Kingsborough üheks riigi juhtivaks kogukonnakolledžiks. Samuti on see pälvinud riikliku tunnustuse õppekogukondade loova ja tõhusa kasutamise, pakutavate arvukate kraadide, õpinguid jätkavate kõrgete lõpetajate suure osa ja innovaatiliste programmide eest, mis meelitavad tuhandeid mittetraditsioonilisi õpilasi oma ülikoolilinnak igal aastal.

Kingsborough teenindab väga mitmekesist elanikkonda, umbes 14 000 üliõpilast, ja kuulub vähemuste üliõpilastele omistatud assotsieerunud kraadides riigi juhtivate kogukonnakolledžite hulka. Ligikaudu 70% Kingsborough õpilastest on õppinud vabade kunstide või loodusteaduste kraadiõppes; ülejäänud õpivad kraadi spetsialiseerunud, karjäärile orienteeritud programmides, nagu ettevõtlus, side, kriminaalõigus, kokakunst, õendus ja sellega seotud tervishoiutöö, infotehnoloogia, ajakirjandus, meretehnika, turism ja külalislahkus ning kujutav kunst. Samuti haldab see New Yorgis üht kõige põhjalikumat täiskasvanute ja täiendõppe programmi.

Kolledž tunneb uhkust oma paljude tugiprogrammide üle, mis suurendavad õpilaste edukust. Kõigile õpilastele pakutakse individuaalset, isiklikku ja akadeemilist nõustamist; töötoad põhioskuste parandamiseks; karjääri planeerimine ja praktika. Õpilased naudivad Kingsborough õppejõudude ja administraatorite ligipääsetavust.

Kingsborough on peamine kohal Brooklyni elavas alevikus ja on teinud koostööd kümnete kogu linna piires asuva kooliga, et luua sujuv üleminek ülikoolile. Kingsborough toetab ka aastaringselt arvukalt tegevusi, et rahuldada kogukonna professionaalseid, puhke- ja kultuurivajadusi, sealhulgas loenguid, kontserte, kunstinäitusi ja teatrilavastusi.

Asukohad

  • Brooklyn

    Oriental Boulevard,2001, 11235, Brooklyn

    Programmid

    Küsimused