Keystone logo
Korea National Open University

Korea National Open University

Korea National Open University

Sissejuhatus

Pärast Korea esimese riikliku kaugülikoolina avamist 1972. aastal on Korea National Open University mänginud 48 aastat avatud hariduse sünnimaana Korea kõrghariduses tugevat rolli. Siiani on see andnud 730 000 andekat inimest kõigilt elualadelt, mängides kõrghariduse üldistamisel sotsiaalset rolli, ja rahvusvaheliselt peetakse seda kaugkoolikõrgkoolide eeskujuks ja sellest on saanud võrdlusuuringute eesmärk kogu maailmas. .

Lähtudes senistest saavutustest ja ajaloost, Korea National Open University saada kvaliteetsete teadmiste sisu tootmise ja vahetamise kaudu jagamise keskuseks alates 2022. aastast, mis tähistab 50. aastapäeva.

KNOU on kiiresti reageerinud sise- ja väliskeskkonna muutustele, mis põhjustasid tänavu Corona 19 juhtumi, ja on avanud meie loengute sisu teistele ülikoolidele.

Nii toimime kaugkoolitussüsteemile tuginedes mitte ainult elukestva õppe propageerijana, vaid töötame välja ka mitmesuguseid programme ülemeremaade korealastele ja multikultuursetele peredele, et laiendada kokkupuutepunkti rahvusliku ühiskonnaga kui Korea etnilise hariduse keskusega. .

Nüüd muutub maailm puutumata infoühiskonnaks ja kõik muutub kiiresti. Korea National Open University teeb kõik endast oleneva, et viia Korea elukestva õppe ühiskonda, täites samal ajal oma kohustust kõrghariduse kiireks uuendamiseks universaalseks muuta.

Asukohad

  • Jongno-gu

    Jongno-gu, Lõuna-Korea

    Küsimused