Keystone logo
Korea National University Of Cultural Heritage

Korea National University Of Cultural Heritage

Korea National University Of Cultural Heritage

Sissejuhatus

Korea National University Of Cultural Heritage loodi 2000. aastal sihtotstarbelise filosoofia „Riiklik sõltumatus, kultuuriline areng” raames eriotstarbel. Need eriotstarbed on pärida ja arendada traditsioonilist kultuuri ning arendada spetsialiste Korea kultuuripärandi hoidmiseks, haldamiseks ja kasutamiseks.

Ainus Korea riiklik ülikool, kus õpetatakse traditsioonilist kultuuri ja kultuuripärandit, on KNUCH pakkunud üliõpilastele optimeeritud haridusprogramme juhtivate õppejõududega, kes on kogunud nii praktilisi teoreetilisi teadmisi ja kogemusi erinevates valdkondades kui ka täiusliku haridusinfrastruktuuri praktiliseks koolituseks. tavasid. Kaks bakalaureuseõppe kolledžit sisaldavad seitset osakonda: kultuuripärandi haldamine, traditsiooniline maastikuarhitektuur, traditsiooniline hoone, kultuuripärandi kaitseteadus, lähenemisarheoloogia, traditsiooniline kunst ja käsitöö ning vaimne kultuuripärand. Magistri- ja doktoriprogrammid avatakse üldhariduskoolis ning kutsekool pakub põhjalikku teadus- ja arendustegevust akadeemiliste ja praktiliste teooriate kohta.

KNUCH rõhutab progressiivset õppimist, mida juhivad õpilased, mitte õppejõudude õpetamist, et võimaldada õpilastel mõista traditsioonilise kultuuri ja kultuuripärandi vajalikkust, kujunduslahendusi ja leida loomingulisi lähenemisviise, et arendada spetsialiste, kes suudavad juhtida 21. sajandit . KNUCH on samuti püüdnud järgida kolledžihariduse olemust, et aidata õpilastel elada oma elu täielikult ja kindlalt, ning suunata iga üliõpilast professionaaliks saamisele vastavalt asutamiseesmärkidele.

Asukohad

  • Buyeo-gun

    Buyeo-gun, Lõuna-Korea

    Küsimused