Keystone logo
Korea Polytechnic University

Korea Polytechnic University

Korea Polytechnic University

Sissejuhatus

Juhtiv ülikool, mis edendab töötleva tööstuse nutikat ökosüsteemi Strateegiliselt Siheungis ja Ansan Smart Hubis asuv Korea Polytechnic University spetsialiseerunud tööstuse ja ülikooli koostööle, mille eeskujuks on välismaal arenenud tööstusparved. KPU on veel noor ülikool, kuid see institutsioon on aidanud kaasa riigi tööstusharude arengule, kasvatades rohkem inseneriteadmisi kui ükski teine. Rakendades kohandatud õppekava, mis peegeldab tööstuse vajadusi, on KPU viljelenud ülikoolilinnaku kultuuri, milles tööstus ja ülikool eksisteerivad üksteist embades.

Peale selle on KPU juhtiva ülikoolina, kes algatas ja levitas partnerettevõtete süsteemi, riigi suurim ettevõtete võrgustik, mille partneriteks on umbes 4200 korporatsiooni. KPU oli ka esimene, kes viis läbi Engineering House'i süsteemi, kus bakalaureuseõppe üliõpilastel on võimalus töötada koos õppejõududega oma teadus- ja arendusprojektides koos ettevõtetega, mis on uuenduslik lähenemine inseneriharidusele. Alates 2002. aasta esimesest lõpetamisklassist kuni praeguseni on KPU jõupingutused kindlustanud oma koha karjääri arendava tippinstitutsioonina ning tööstuse mõtteviis on saanud eeskujuks paljudele Korea ja välisriikide ülikoolidele.

Lisaks on KPU saanud arvukalt suuri sihtfinantseeringuid: haridusministeeriumilt ühiskonnale orienteeritud liidrid tööstuse ja ülikooli koostööalgatuses (LINC+), kaubandus-, tööstus- ja energeetikaministeeriumi koolitus nutikate töötleva tööstuse inseneridele ning Töö- ja tööministeeriumi esialgne ja eelpaketi projekt. Kool sai suurepäraseid hindeid ka Korea suurmeedia korraldatud ülikoolide hindamistel, mis tõestasid oma tugevusi rahvale.

Ülemaailmne tööstusharu paradigma muutub kiiresti neljanda tööstusrevolutsiooni ja sellega seotud tehisintellekti tehnoloogiate, asjade Interneti, 3D -printimistehnoloogia jms abil. Vastuseks soovib KPU täiendada ülikooli olemasolevat tööstuse ja ülikooli koostöövõrgustikku, toetades ettevõtteid Siheungis ja Ansan Smart Hubis oma tehnoloogiate uuendamiseks ja targaks muutmiseks. Korea Polytechnic University liigub pidevalt edasi, et asuda väljakutseks saada juhiks, et edendada töötleva tööstuse nutikat ökosüsteemi ja arendada andeid tulevikuks.

Asukohad

  • Dongdaemun-gu

    Dongdaemun-gu, Lõuna-Korea

    Küsimused