Keystone logo
Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Korea University of Technology and Education (KoreaTech)

Sissejuhatus

Korea University of Technology and Education (KoreaTech) tähistab oma 30. aastapäeva, püüdes olla pioneer üliõpilasele suunatud haridusele alates selle loomisest 1991. aastal.

KOREATECHil on olnud keskne roll loova mõtlemise ja probleemide lahendamise oskustega andekate isikute edendamisel asutajavaimu all, “tõde otsides faktidest”.

KOREATECH lõi iga õppekava, et tulla toime tööstusrevolutsiooni neljanda ajastuga ning ka kõik õpilased saavad minna spetsiaalsele rajale, et õppida tulevikutehnoloogia osakonnas tehisintellekti (tehisintellekt) ja suurandmeid mikrokraadina.

2019. aastal asutas KOREATECH 5G tehnoloogiaga nutika õppimise tehase, et pakkuda õpilastele innovaatilises keskkonnas selliseid õppimiskogemusi nagu AR / VR ja robootika. Samuti alustab KOREATECH praegu tulevikuõppekeskuse asutamist, et saada neljanda tööstusrevolutsiooni eel üheks juhtivaks ülikooliks.

Lisaks on KOREATECH pidanud kolme liitunud asutust - inimressursside arendamise instituuti (HRDI), veebipõhist elukestva hariduse instituuti (OLEI) ja Korea oskuste kvaliteediametit (KSQA), et tugevdada oma saavutuste ja riikliku inimressursside poliitika vahelist ühendust.

Viimasena toetab KOREATECH andekaid inimesi pidevalt ja areneb järgmise 30 aasta jooksul kooskõlas 30. aastapäeva loosungiga „Tehnoloogia inimeste poole, haridus uue ajastu poole”.

Asukohad

  • Cheonan-si

    Cheonan-si, Lõuna-Korea

    Programmid

      Küsimused