Keystone logo
KTH Royal Institute of Technology

KTH Royal Institute of Technology

KTH Royal Institute of Technology

Sissejuhatus

KTH Royal Institute of Technology Stockholmis on üks Euroopa juhtivaid tehnikaülikoole ning intellektuaalsete talentide ja innovatsiooni võtmekeskus. Oleme Rootsi suurim tehniline uurimis- ja õppeasutus ning koduks õpilastele, teadlastele ja õppejõududele kogu maailmast, kes on pühendunud teadmiste edendamisele.

Ajalugu

KTH on ülikool, millel on rikas eesrindlike ideede ja uuenduste ajalugu ning mis pärineb aastast 1827. Ligi 200 aastat on KTH õpetanud üliõpilasi, kes on jätkuvalt mõjutanud meie olevikku ja teinud kaasaegset ühiskonda määratlevaid tehnoloogilisi edusamme. Veel tänagi KTH talente, kes leiavad lahendused homsele väljakutsele.

Teadusuuringud

KTH teeb koostööd tööstuse ja ühiskonnaga, et leida jätkusuutlikke lahendusi inimkonna kõige olulisematele väljakutsetele: kliimamuutused, tulevane energiavarustus, linnastumine ja kiiresti kasvava eaka elanikkonna elukvaliteet. Me tegeleme nendega maailma juhtivate, suure mõjuga teadusuuringute ja haridusega loodusteadustes ja kõigis tehnikaharudes, samuti arhitektuuris, tööstusjuhtimises, linnaplaneerimises, ajaloos ja filosoofias. Ligi kaks kolmandikku 4 miljardi Rootsi krooni suurusest käibest on seotud teadusuuringutega.

Alus- ja rakendusuuringuid tehakse KTH -s kõrvuti ning interdistsiplinaarset uurimistööd tehakse paralleelselt tööga konkreetsetes valdkondades.

Karjäär

KTH säilitab tihedad suhted laieneva rahvusvaheliste ettevõtete võrgustiku ja tööstusringkondadega mitmes valdkonnas ning siin töötamine ja õppimine annab sellele võrgustikule juurdepääsu.

Viimane karjääriaruanne näitab, et 94 protsenti KTH 2010–2012 lõpetanutest on pärast kraadi omandamist töötanud ja ülejäänud 6 protsenti on õppinud doktorikraadiks. uuringud. Rahvusvahelisest üliõpilaskonnast jätkab 30 protsenti Ph.D. õpinguid KTH -s või teistes tunnustatud ülikoolides. 32 protsenti KTH vilistlastest lahkub Rootsist välismaale tööle või õppima. 13 protsenti juhib teisi oma töös ja 13 protsenti on juba saanud oma esimese juhikoha.

Statistika

KTH Royal Institute of Technology on Rootsi suurim ja hinnatuim tehnikaülikool. Valides KTH , saate juurdepääsu elavale üliõpilaselule ja mainekale akadeemilisele keskkonnale.

  Ülikooli omadused

  Neli KTH ülikoolilinnakut Suur-Stockholmis koondavad rohkem kui 12 000 täistööajaga üliõpilast, umbes 1900 doktoranti ja ligikaudu 3700 täiskohaga töötajat. Ülikoolilinnakud asuvad strateegiliselt oma uurimis- ja õppevaldkondade lähedal, näiteks KTH Kista keset Kista IKT-keskust, kus asuvad mõned maailma juhtivad info- ja kommunikatsioonitehnoloogia ettevõtted. Üks meie teistest ülikoolilinnakutest, KTH Flemingsberg, asub ühes Põhja-Euroopa juhtivas teadus- ja tööstustegevuse meditsiinitehnoloogia keskuses.

   Sisseastumised

   Õppeaasta KTH koosneb kahest 20-nädalasest semestrist, mis algavad augusti lõpus ja lõppevad juuni alguses. Kandideerimine 2023. aastal algavasse õppesse KTH avaneb oktoobri keskel. Kandideerite Rootsi riikliku kandideerimissüsteemi, ülikooli vastuvõtu kaudu. Mõnel ühisprogrammil on hilisem kandideerimistähtaeg.

   Stipendiumid ja rahastamine

   KTH pakub nelja erinevat stipendiumivõimalust magistriõppeks. KTH katab ühe- või kaheaastase magistriprogrammi õppemaksu. KTH on suunatud praegustele KTH üliõpilastele ja katab teise õppeaasta õppemaksu. KTH Ühisprogrammi stipendium on suunatud teatud ühisprogrammides osalevatele üliõpilastele ja katab õppemaksu KTH õppeperioodi eest. KTH on suunatud konkreetselt Indiast pärit üliõpilastele.

   Vilistlaste statistika

   Edetabelid

   KTH Royal Institute of Technology on Rootsi suurim ja hinnatuim tehnikaülikool – QS World University Rankings 2023 edetabelis 89. kohal. Meie maine tuleneb meie motiveeritud õppejõududest ja andekatest üliõpilastest, kes teevad koostööd helgema tuleviku kujundamisel.

   Palun lugege lisateavet teenuse KTH edetabeli kohta meie veebisaidilt .

   Õpilaste iseloomustused

   Asukohad

   • Stockholm

    KTH Royal Institute of Technology Brinellvägen 8

   Küsimused