Keystone logo
KU Leuven

KU Leuven

KU Leuven

Sissejuhatus

KU Leuven, inspireerides silmapaistvaid

KU Leuven on rahvusvahelise atraktiivsusega teadus- ja haridusasutus. Kõik selle ülikooli programmid põhinevad selle teadlaste ja professorite uuenduslikel uuringutel.

KU Leuven kuulub maailma 50 parima ülikooli hulka!

Renessansiajastu filosoofiast tipptasemel nanotehnoloogiani: Euroopa ühe vanima ülikoolina on KU Leuven -l pikad murranguliste teadusuuringute ja kvaliteetse hariduse traditsioonid.

Uuring

Tulevased üliõpilased

Ühe Euroopa juhtiva teadusülikoolina pakub KU Leuven mitmesuguseid teaduspõhiseid õppeprogramme. KU Leuven kraad on kogu maailmas kõrgelt hinnatud, mis annab teile konkurentsieelise.

Praegused õpilased

Olenemata sellest, millises ülikoolilinnakus te viibite, on teil saadaval üsna vähe võimalusi. Meie teenused üliõpilastele nõustavad teid eluaseme, õppimise ja stipendiumide osas. Nad pakuvad ka spordi- ja kultuuritegevusi.

Miks KU Leuven

KU Leuven on üks Euroopa kõrgeima reitinguga ja tuntumaid ülikoole. Sellel on pikaajaline teedrajava teadustöö ja kvaliteetse hariduse traditsioon. Kuid KU Leuven on ka palju muid tugevaid külgi.

Programmid

KU Leuven pakub erinevat tüüpi programme, sealhulgas bakalaureuse- ja (täiustatud) magistriõppe programme, täiendõppekursusi ja sildprogramme.

Teaduskonnad

Haridust korraldavad 15 teaduskonda, mis jagunevad kolme rühma: humanitaar- ja sotsiaalteadused; teadus, tehnika ja tehnoloogia; ja biomeditsiiniteadused. Mitmed teaduskonnad pakuvad programme erinevates kohtades Flandrias ja Brüsselis.

Haridus

KU Leuven apelleerib õpilase ettekujutusele tulevikust. Ülikool aitab kaasa üliõpilaste isiklikule arengule ja sellele, kuidas nad soovivad ühiskonda kujundada.

Organisatsioon

KU Leuven on pühendatud haridusele ja teadustööle peaaegu kõigis valdkondades. Selle viisteist teaduskonda pakuvad haridust, samas kui teadustegevust korraldavad osakonnad ja uurimisrühmad. Need teaduskonnad ja osakonnad on omakorda rühmitatud kolme rühma: humanitaar- ja sotsiaalteadused, loodusteadused, tehnika ja tehnoloogia (SET)ning biomeditsiiniteadused. Igal neist rühmadest on oma doktoriõppe programmide jaoks doktorikool.

KU Leuven Sellel on neliteist ülikoolilinnakut, mis asuvad 10 Flandria linnas.

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Leuven

    Oude Markt 13 - bus 5005, 3000, Leuven

Küsimused