Keystone logo
KU Leuven: Faculty of Theology and Religious Studies

KU Leuven: Faculty of Theology and Religious Studies

KU Leuven: Faculty of Theology and Religious Studies

Sissejuhatus

Tere tulemast Teoloogia ja usuõpetuse teaduskonna kodulehele.

Meie teaduskond on üks maailma vanimaid teoloogilisi fakte. Alates 1432. aastast on teaduskond puudutanud lugematute üliõpilaste elu, kes nüüd töötavad ja elavad kogu maailmas. Teoloogia- ja usuõpetuse teaduskond loob ennast akadeemia, kiriku ja tänapäeva kultuuri ja ühiskonna ristumiskohana, kusjuures katoliku traditsiooni jaoks on eriline koht. Teaduskonna teadustööd ja õpetamist iseloomustab alati mineviku hoolikas käitlemine, sügav pühendumine praegusele olukorrale ja loodetav uskumine parema tuleviku saavutamisele.

See ei olnud enam nii juhtum kui tänapäeval ja vanus. Pühendunud professorite ja teadlaste rühm püüab harida kõiki üliõpilasi (nii rahvusvahelisel kui ka muul viisil) nii, et see valmistab neid ette tulevaseks ametialaseks tööks paljudes valdkondades, mida meie programmid võimaldavad. Professionaalsed võimalused on erinevad: meie vilistlased töötavad hariduses, teaduses, pastorohvitserides, ühiskondlikes organisatsioonides jne. Nende töö teeb tõepoolest vahet. Sellepärast on teaduskond kavas jätkata kristliku teoloogia uurimist dialoogis teiste maailma religioonide ja teiste humanitaarteadustega. Kaasaegne teoloogia peab olema huvitatud kultuuridest, mille religioonid on üksteisest lahus. Muude maailma religioonide puhul pööratakse erilist tähelepanu raamatu religioonidele: islam ja judaism.

Teaduskond huvitab huvitava ja eristava panuse kõigi õpilaste, professorite ja personali ühiskonda, omal valikul. See pakub elavat keskkonda teoloogiliste uuringute, õpetamise ja teenindamise jaoks, mille teaduskond saab rahvusvaheliselt tunnustust ja tunnustust. Meie teaduskond tervitab igal aastal mitmeid uusi rahvusvahelisi üliõpilasi, et osaleda kogu meie õppejõudude pakutavas inglise keele programmis. Tänu rikkalikule tausta ja pärandi mitmekesisusele annavad need õpilased oma ideed ja arvamused juba niigi stimuleerivale mitmekesisusele.

Need õpilased ja paljud teised välismaised teadlased on teadlikud asjaolust, et meie teaduskonna käsutuses on üks rikkamaid ja suurimaid teoloogilisi raamatukogusid maailmas. Meie linna südames asuv teaduskond on suurepärane koht paljude kolleegide korraldatud konverentside ja sümpoosionide korraldamiseks.

Meie õppejõudude veebilehtedel on palju pakkuda: praktilist teavet, vaid ka teavet teaduskonna ja selle ajaloo kohta, ajalugu, kus me oleme uhked, nii uhke, et täna me töötame kõvasti, et jätkata traditsioonide ühendamist põhjalikumate uuringutega, suurepärane haridus ja mõttekas teenus, mida nimetatakse teoloogia ja usuõpetuse teaduskonda.

Õppida KU LEUVENis

Tere tulemast Katholieke Universiteit Leuvenisse, mis on üks vanimaid ülikoole Euroopas. Pakume kvaliteetset haridust, mis põhineb tipptasemel rahvusvahelistel teaduslikel uurimistööl ja suurepärastel, laiahaardeliste üliõpilasvajadustel. Leuven on maaliline ajalooline linn, kuid see, kes elab elavana ja elab õpilase rütmis.

KU Leuven on Lääne-Euroopa südames Belgias olnud peaaegu kuus sajandini õppimise keskus. Täna on see Belgia suurim ülikool ja asutatud 1425. aastal üks vanimaid ja tuntumaid ülikoole Euroopas. KU Leuven on juhtiv Euroopa teadusuuringute ülikool ja Euroopa teadusülikoolide liidu (LERU) asutaja ning pakub laias valikus rahvusvahelisi magistriprogramme, mida toetavad kvaliteetsed, uuenduslikud ja interdistsiplinaarsed uuringud.

Alates selle loomisest on KU Leuven asunud linnas, kus on oma nime. Leuven on meeldiv, turvaline ja tormav üliõpilaslinn, kus sajanditepikkune ajalugu vastab tipptasemel teadusele. Ülikool pakub ka ülikoolilinnakutes ülikoolilinnakud 11 Belgia linnal, sealhulgas Brüssel, Gent ja Antwerpen.

Missiooni kirjeldus

KU Leuven täidab oma ülesannet, pakkudes katoliku allkirjaga kvaliteetseid interdistsiplinaarseid teadusuuringuid ja haridust.

Akrediteeringud

EFMD Equis-akrediteeringugaAMBA akrediteeringugaAACSB akrediteeringuga

Asukohad

  • Leuven

    Sint-Michielsstraat 4, 3000, Leuven

Küsimused