Keystone logo
Kumamoto University

Kumamoto University

Kumamoto University

Sissejuhatus

Kumamoto University ( KU ), ülemaailmselt aktiivne teadusülikool, mille juured on kohalikes kogukondades, on võtnud vastu moto, mis sümboliseerib ülikooli ainulaadseid omadusi ja väljendab selle olulist kvaliteeti: " KU Spirit".

Visioon

Kumamoto University eesmärk on aidata kaasa kogukonnale ja globaalsele ühiskonnale, kasvatades arukaid, kõlbelisi ja osavaid inimesi, töötades samal ajal teadmiste loomise, pärimise ja arendamise nimel, järgides hariduse põhiseaduse ja koolihariduse seaduse vaimu.

Haridus Eesmärgid

Unikaalsete, loovate inimeste kasvatamiseks pakub ülikool terviklikku haridust, mis põhineb järjepideval filosoofial, millele järgnevad kõik meie bakalaureuseosakonnad ja kraadiõppeasutused.

Meie bakalaureuseosakonnad juurutavad laia hariduse abil üliõpilastesse rahvusvahelise suhtlemise, infoajastuga kohanemise ning iseseisva mõtlemise ja tegutsemise võimeid.

Lisaks kraadiõppele, mida meie üliõpilased saavad, õpivad meie kraadiõppekoolid lisaks põhjalikule arusaamale inimkonnast ja loodusest ka põhjaliku arutlusvõime, tehniliste teadmiste ja rahvusvaheliselt tunnustatud oskustega.

Avalikkusele avatud asutusena pakub ülikool kohta, kus inimesed saavad tegeleda elukestva õppega.

Asukohad

  • Kumamoto

    Kumamoto, Jaapan

    Küsimused