We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Kyoto University - Graduate School Of Global Environmental Studies

Kyoto University - Graduate School Of Global Environmental Studies

Kyoto University - Graduate School Of Global Environmental Studies

Sissejuhatus

Ülemaailmse keskkonnauuringute magistrikool (GSGES) asutati 2002. aasta aprillis 21. sajandi kiireloomuliste keskkonnaprobleemide lahendamiseks. Meie peamine eesmärk on aidata luua ülemaailmne keskkonnasäästlikkus uue akadeemilise õppe valdkonnana, mis ühendab eetikat, teadust ja tehnoloogiat ning humanitaar- ja sotsiaalteadusi. Oma haridus- ja teadusprogrammide kaudu püüame arendada uut professionaalsete praktikute põlvkonda.

Aidata meil seda eesmärki realiseerida on multidistsiplinaarne ja rahvusvaheline teaduskond valdkondadest, mis hõlmavad loodusteadusi ja inseneriteadusi, põllumajandust, õigust, majandust ja humanitaarteadusi. Kraadiõppekool püüab 1) saavutada põhjalikku arutelu ja koostööd õppejõudude vahel, 2) koolitada kõrgetasemelisi teadlasi ja praktikuid, kes suudavad leida keskkonnaprobleemidele terviklikud lahendused, ja 3) toetada haridust ja teadustööd mitmesuguste uuenduslike raamistike kaudu ja programmid.

Meie murrangulised teadusalgatused hõlmavad multidistsiplinaarseid projekte koos erinevate Jaapani kohalike omavalitsustega ning laiendatud rahvusvahelist akadeemilist koostööd selliste riikide ülikoolide ja teadlastega nagu Vietnam, Hiina, Tai, Indoneesia, Malaisia, Fidži ja Prantsusmaa.

Meie haridusprogramm koolitab silmapaistvaid spetsialiste ja keskkonnakorralduse juhte. Põhiloengud viiakse läbi inglise keeles ja kõigil magistriprogrammi üliõpilastel on võimalus osaleda nii välitöödel kui ka kolmekuulisel praktikaprogrammil. 2015. aastal käivitati kaks uut projekti - keskkonnauuendajate programm (EIP) - keskkonnajuhtide kasvatamine kogu ASEANi piirkonnas - ja „Japan Gateway: Kyoto ülikooli ülemaailmse programmi (JGP) keskkonnauuringud“, et realiseerida hariduse rahvusvahelistumine ja teadustöö ja rahvusvaheliste topelt- / ühisõppekavade loomine

Täna ühiskonnas aktiivselt töötavad 607 magistrikraadi ja 196 doktorantuuri lõpetanut esindavad meie seniste pingutuste tulemusi. Oleme uhked, et oleme koolitanud suure hulga andekaid üliõpilasi, kes mängivad nüüd aktiivset rolli ülikoolides, teadusasutustes, riigiasutustes, eraettevõtetes ja mittetulundusühendustes kogu Jaapanis ja välismaal.

Asukohad

  • Kyoto

    Kyoto, Jaapan

    Küsimused