Keystone logo
© Kyoto University Of Advanced Science
Kyoto University Of Advanced Science

Kyoto University Of Advanced Science

Kyoto University Of Advanced Science

Sissejuhatus

Kyoto University Of Advanced Science Kõrgteaduste Ülikool (KUAS) võib vaadata tagasi 50-aastasele ajaloole akrediteeritud eraõppeasutusena Jaapani akadeemilises südames. Järgmise sammu ja väljakutse astumiseks globaalses mastaabis kutsus KUAS esimeheks Kyotos asuva ülemaailmselt eduka ettevõtte tipptasemel tegevjuhi, kelle eesmärk on pakkuda oma akadeemilisi ressursse rahvusvahelisel areenil. Innovaatilise inglise keeles õpetatava inseneriprogrammi loomine on nende jõupingutuste üks peamisi näiteid, kuna KÜAS tugevdab jätkuvalt oma pühendumust olla kaasaegse hariduse tipus.

Asutamispõhimõtted

 • KÜAS püüab toota silmapaistvaid lõpetajaid, kes suudavad tuvastada ja lahendada tulevikuprobleeme.
 • KÜAS püüab ette kujutada ühiskonna helgemat tulevikku ja viia läbi kõrgtasemelisi akadeemilisi uuringuid, mis viivad selle visiooni elluviimiseni.
 • Suurepäraste lõpetajate ja teadustööga omandab KÜAS juhtiva rolli ühiskonda panustamisel nii täna kui ka tulevastel sajanditel.

Meie aluspõhimõtete elluviimine

 • Eksperdid ja juhid, kes panustavad homsesse ühiskonda, töötavad mitmekülgsete väärtustega maailmas.
 • Kyoto University Of Advanced Science on pühendunud haridusele ja teadustööle, mis võtab initsiatiivi globaalsete probleemide lahendamisel, vaadates tulevikku, tuvastades uusi probleeme, mis võivad tekkida, ja integreerides need tänapäevaste haridusteemadega.
 • KUASis püüame toota dünaamilisi, võimekaid inimesi, kes suudavad vastu võtta keeruliste ja mitmetahuliste probleemide väljakutse, ühendades maailmatasemel progressiivse mõtlemise, kohanemisvõime ja moraali eriteadmiste, loova mõtlemise ja ettenägelikkusega koos laiaulatusliku tervikliku lahendusega. teadmiste alus.

“Uute paradigmade loomine meie globaalses ühiskonnas” – Masafumi Maeda, KÜASi president

Tere tulemast Kyoto University Of Advanced Science . Meie uue nime all on meie ülikool kujunemas terviklikuks ülikooliks, kuid selle keskmes on meie tõeliselt unikaalne inseneriteaduskond. Oleme selle osakonna loonud vastuseks globaalsetele vajadustele: robotite ja automatiseeritud masinate, aga ka droonide ja elektrisõidukite areng toob kiires tempos kaasa ühiskondlikke reforme. Seetõttu oleme pühendunud sellele, et olla ülikool, mis loob teadmisi ja oskusi, mida meie kaasaegne maailm nõuab. Kui oled huvitatud üheskoos uut tüüpi ülikooli loomisest, siis ootame Sind.

Statistika

KUAS numbrites

 • 50 - KUAS tähistas 2019. aastal oma 50. juubelit uhiuue koolinimega.
 • 2 - Meil on kaks kodu. Uzumasa ülikoolilinnak Kyoto lääneosas ja Kameoka ülikoolilinnak Kameoka linnas.
 • 1 – KUASis on esimene multidistsiplinaarne täielikult ingliskeelne tehnikateaduskond Jaapanis.
 • 50-50 – Üks meie nägemusi inseneriteaduskonna kohta: 50% välistudengeid, 50% naisüliõpilasi.
 • 10 000+ – Kyoto rahvusvaheliste üliõpilaste arv. Tõeliselt globaalne linn!
 • 35% - 35% KUAS inseneriteaduskonna õppejõududest on pärit välismaalt.
 • 264 365 m² – meie kahe ülikoolilinnaku kogupindala.
 • 2020 – KUAS avas oma uue inseneriteaduskonna koos oma uhiuue teaduskonnahoonega.
 • 10% – Kyoto linnas on ligikaudu 1 elanikku 10-st ülikooli tudeng. See määr on Jaapani kõrgeim!

  Vilistlaste statistika

  Ülikooli omadused

  Uzumasa ülikoolilinnak ja Lõuna insenerihoone

  Uzumasa ülikoolilinnak asub Kyoto lääneosas suhteliselt pingevabas piirkonnas. See on ideaalne kaugus kesklinnast mõnusaks lühikeseks rattasõiduks igal aastaajal ning vihma korral on metroo või buss alati olemas.

  Uzumasa ülikoolilinnak koosneb neljast suurest hoonest. Lõuna insenerihoone on neist neljast uusim ja valmis 2019. aastal spetsiaalselt meie uue inseneriteaduskonna jaoks. Et realiseerida oma visiooni tõeliselt kaasaegsest inseneriteaduskonnast, vajasime täiuslikku kodu. Meie lugupeetud õppejõududel lubati planeerimisel ja koordineerimisel praktilist lähenemist, et hoones oleksid kõik vajalikud masinad ja seadmed nende tipptasemel uurimistööks. Lisaks oli lõunahoone kavandatud avatust silmas pidades. Põrandaplaanil on muuseum, kus tutvustatakse meie õpilaste projekte ja professorite uurimistöid, ning suur avatud põrandaga õpperuum. Igal professoril on hoones oma laborid ja kontorid. Need avatud ruumid võimaldavad aga rohkem suhelda professorite, üliõpilaste, laborite ja uurimisvaldkondade vahel. Lisaks loodab ülikool rikastada neid rajatisi Kyoto tehnoloogiasektorile ainulaadse kultuuriga. Traditsiooniliselt on Kyoto ettevõtted ehitanud oma töötajatele ühiselamud oma ettevõtete kõrvale ning meie lõunahoones on ka 80-toaline rahvusvaheline inseneriõpilaste ühiselamu.

  Uzumasa ülikoolilinnakus on palju muid rajatisi, mille tipphetk on meie uus läänehoone. 2019. aastal vahetult enne lõunahoonet valminud läänehoones on uhiuued klassiruumid, karjääri- ja praktika tugibürood ning palju alasid, kus õpilased saavad lõõgastuda. Ühiskasutatavate ruumide hulka kuuluvad aatriumid, siseõued, kust avaneb täielik vaade ülikoolilinnakule, ja suur kogunemissaal.

  Kameoka ülikoolilinnak

  Kameoka ülikoolilinnak asub Uzumasa ülikoolilinnakust umbes 30 minuti kaugusel, kus KUAS pakub bussiteenust kõigi õpilaste ülikoolilinnakute vahel transpordiks. Kameoka ülikoolilinnak asub suures orus, mida ümbritsevad mäed, mistõttu on see ideaalne keskkond linnakärast eemale pääsemiseks. 232 000 ruutmeetri suuruses ülikoolilinnakus on 16 hoonet ja arvukalt spordiväljakuid (pesapall, jalgpall, golf), jõusaal ja meie biokeskkonnateaduste teaduskonnale pühendatud välirajatised. Inseneriõppe üliõpilased saavad oma kehalise kasvatuse kursuste raames kasutada Kameoka spordivõimalusi!

  Teenused

  Kyoto University Of Advanced Science -l on kolm raamatukogu, mis mitte ainult ei sisalda meie muljetavaldavat raamatukogu, vaid pakuvad õpilastele ka mitmesuguseid produktiivseid õppekeskkondi.

  Et aidata õpilastel püsida tervena nii kehas kui ka vaimus, on meie Uzumasa ülikoolilinnakus lisaks Kameoka Campuse sportimisvõimalustele ka treeningsaal ja joogastuudio.

  Üks iga Jaapani ülikooli põhivara on kooli kohvik, kust leiate laias valikus kööki väga mõistlike hindadega. KÜAS pole selles osas erand ning meie regulaarselt uuendatav kohvikumenüü on meie välistudengite seas väga populaarne.

   Asukohad

   • Kyoto

    Uzumasa Campus 18 Gotanda-cho, Yamanouchi, Ukyo-ku, Kyoto, Japan, 615-8577, , Kyoto

   Programmid

   Küsimused