Keystone logo
La Trobe University

La Trobe University

La Trobe University

Sissejuhatus

Miks õppida La Trobe'is?

Ettevõttes La Trobe University oleme ambitsioonikad globaalsed mõtlejad. Alates uste avamisest 1967. aastal oleme varustanud enam kui 190 000 koolilõpetajat oskuste ja kogemustega eduka karjääri loomiseks. Üle 8000 üliõpilasega 110 riigist oleme uhked, et oleme rahvusvaheline ülikool.

La Trobe on maailma ülikoolide esikoha 1% hulgas. Oleme Ida-Aasia, Kagu-Aasia ja Okeaania 50 parima ülikooli seas. La Trobe on ajalehe Times Higher Education 2021. aasta maailma ülikoolide edetabeli järgi ka maailma 250 parima hulgas.

La Trobe'is tasakaalustame teadustöö tipptaset reaalse kogemusega. Meie töötajad on murrangulised teadlased, valdkonna juhid ja oma ala eksperdid. Meie kursused pakuvad tööga integreeritud õppimisvõimalusi, kus saate oma õpitut reaalses töökeskkonnas rakendada. Pakume ka juhtivat karjäärivalmis programmi, mis arendab kutseoskusi, mida tulevased tööandjad soovivad.

Valides La Trobe, liitute julgete ja sõltumatute mõtlejatega, saate praktilisi kogemusi, omandate globaalse perspektiivi ja olete valmis lõpetama karjääri.

Digiajastu kraadid

Tehnoloogiline innovatsioon kujundab maailma ümber. Meie kraadid digitaalse transformatsiooni alal annavad teile tehnilised teadmised ja karjäärioskused, et astuda enesekindlalt digiajastu töökohtadesse.

Kuna tehnoloogia muudab meie elu- ja tööviisi jätkuvalt revolutsiooniliselt, soovivad tööandjad lõpetajaid, kes suudaksid kohaneda uute digitaalsete trendidega nii erinevates valdkondades nagu tervishoid, turundus ja küberjulgeolek.

La Trobe'is oleme teinud koostööd valdkonna juhtidega, et töötada välja kraadid selle häirete ajastu jaoks. Olime esimene Austraalia ülikool, mis pakkus asjade Interneti magistrikraadi ning meie tehisintellekti magister pakub spetsialiseerumist peamistes tehnilistes valdkondades.

Olge õppimise ajal toetatud

Kui valite La Trobe'i, oleme teie jaoks igal sammul nõu, teabe ja toega teie jaoks olemas. Meie rahvusvaheliste üliõpilasteenuste meeskond aitab teil end Austraalias koduselt tunda ja õpingutes edu saavutada.

Meie õppe- ja akadeemiliste tugiprogrammide hulka kuuluvad: vastastikuse õppimise nõustajad, akadeemilise edenemise tugi ning abi inglise keele ja akadeemiliste oskuste ning sellistes valdkondades nagu matemaatika, keemia ja kodeerimine.

Meie meeskond saab teid aidata ka isikliku ja karjääritoega. Saate broneerida konfidentsiaalse isikliku kohtumise oma ülikoolilinnaku kohaliku rahvusvahelise kontori toetavate ja professionaalsete töötajatega. Meil on isegi 24-tunnine üliõpilaste tugitelefon, kus saame teid aidata kõiges, mille pärast muretsete.

Ülikooli omadused

La Trobe'i ülikoolilinnakud tutvustavad Austraalia parimat. Meil on seitse ülikoolilinnakut Victoria ja Uus-Lõuna-Walesi osariikides nii suurlinnades kui ka piirkondlikes piirkondades.

Kui õpite ühes meie Melbourne'i ülikoolilinnakus, tunnete end turvaliselt ja toetatuna linnas, mis on üks maailma kolme parima tudengilinna hulka. Melbourne'i peamine ülikoolilinnak on üks Austraalia suurimaid ülikoolilinnakuid, kus on juhtivad rajatised, sealhulgas La Trobe'i molekulaarteaduste instituut, uus 150 miljoni Austraalia dollari suurune spordipark ja meie enda looduskaitseala.

La Trobe'i piirkondlikud ülikoolilinnakud Bendigos, Albury-Wodongas, Milduras ja Sheppartonis pakuvad tugevaid sidemeid tööstusega, pingevaba elustiili ja juurdepääsu mitmesugustele stipendiumidele ja stiimulitele, samuti La Trobe'is õppimise eeliseid. Teie edasi-tagasi sõitmine on lihtne, elamiskulud on sageli madalamad ja meie kohalikud partnerlussuhted aitavad teil kogukonna liikmeks saada.

Melbourne'i ülikoolilinnak

Meie ülikoolilinnak asub Melbourne'i kasvava põhjaosa südames ning pakub ainulaadset keskkonda õppimiseks, uurimistööks ja töötamiseks. Melbourne'i ülikoolilinnakus on riiklikult tunnustatud uurimis- ja innovatsioonipiirkond, ulatuslikud spordirajatised ja isegi oma suur looduskaitseala. Lisaks on Melbourne'i ülikoolilinnakus elav kultuur kohvikute, kaupluste ja paljude seltskondlike sündmustega aastaringselt.

Tuleviku ülikoolilinna ehitamine

5 miljardi Austraalia dollari suurune investeering kujundab ülikoolilinnaku ümber kohaks, kus elada, õppida, töötada, suhelda ja terve olla. Meie kaasaegne spordipark on Austraalia naiste jalgpallikoondise The Matildas uus kodu. Meie bioloogiliselt mitmekesine veeteekoridor – Nangak Tamboree – ühendab La Trobe’i laiema kogukonna ja keskkonnaga. Meie uued digitaalsed ja bioinnovatsiooni keskused aitavad ettevõtetel kasvada, suurendades juurdepääsu meie maailma juhtivatele teadusuuringutele.

Bendigo ülikoolilinnak

Nautige linna ja riigi parimat osa La Trobe'i suuruselt teises ülikoolilinnakus, vähem kui kahe tunni kaugusel Melbourne'ist.

Elujõulise ülikoolilinnaku kogukonnaga saate suhelda sõbralike, sarnaselt mõtlevate inimestega ja teid toetatakse igal sammul. Karjääriks valmistudes saate kasu põnevatest võimalustest koos kogukonna partneritega. Meil on lai valik partnereid, mis pakuvad meie õpilastele tugevaid sidemeid selle valdkonnaga, sealhulgas spordi, äri, kunsti ja tervisega. Meie ülikoolilinnaku ümberkujundamine 50 miljoni Austraalia dollari suuruse uuendusega

Meil on Bendigo ülikoolilinnakus käimas 50 miljoni Austraalia dollari suurune ümberkujundamisprogramm. See uuendus hõlmab uut teadus- ja insenerihoonet, bussijaama, mis hõlbustab ülikoolilinnakusse jõudmist, raamatukogu juurdeehitust ja uusi rajatisi spordiväljakul.

Albury-Wodonga ülikoolilinnak

Saage osaks külalislahkest kogukonnast, nautides samal ajal Murray jõe tausta.

Nautige isikupärastatud õppimiskogemust koos sõbralike töötajate, kaasaegsete rajatiste ja praktikakohtadega tööstuspartnerite juures. Lumeväljade, ajalooliste linnade ning kultuuri- ja spordiüritustega ümbritsetud Albury-Wodonga pakub ka paljutõotavaid töövõimalusi.

Uurige, mis on kohaliku kogukonna jaoks oluline

Meie ülikoolilinnakus asub kaks olulist ja väga tootlikku uurimiskeskust, kus keskendume meie kogukonda mõjutavatele probleemidele, nagu veemajandus ja vananemine.

Mildura ülikoolilinnak

Olge osa tugevast kunsti- ja põllumajanduskogukonnast, mis asub Murray jõe ääres.

La Trobe'i Mildura ülikoolilinnakus õppimine pakub teile mõlemast maailmast parimat – juhtivat ülikooli ning tervitatavat ja toetavat ülikoolilinnakut.

Meil on tihedad sidemed kohaliku kogukonnaga tööstuspartnerluste ja praktikavõimaluste kaudu, mis tähendab, et saate praktilise õppimiskogemuse lootustandvate töötulemustega.

Tervisliku eluviisi kujundamine maailmatasemel teadustööga

Uurime, kuidas sotsiaalsed, kogukonna-, geneetilised ja keskkonnategurid mõjutavad krooniliste haigustega inimeste tervist.

Sheppartoni ülikoolilinnak

Sheppartoni südames asuvas ülikoolilinnakus on suurepärased rajatised, pühendunud töötajad ja tugevad sidemed meie mitmekesise mitmekultuurilise kogukonnaga.

Nautige elavat ja toetavat ülikoolilinnaku kultuuri ja juurdepääsu kohalike partneritega töökohtadele, mis annavad teile tööks valmis oskused enne kooli lõpetamist.

Teadaanne 10,5 miljoni Austraalia dollari suuruse ülikoolilinnaku ümberehitamise kohta

Tulevikukindel disain hõlmab kõrgtehnoloogilisi kliinilisi õpperuume, laiendatud raamatukogu, kaasaegseid õppealasid ning paindlikku ruumi kogukonna- ja kultuuriürituste korraldamiseks.

Sydney ülikoolilinnak

Meie 10 miljoni Austraalia dollari väärtuses Sydney ülikoolilinnak asub Sydney CBD südames töö- ja praktikavõimaluste lähedal.

Meie Sydney ülikoolilinnak on elujõuline keskkond oma oskuste ja teadmiste arendamiseks alates alusõpingutest kuni täieliku kraadini.

Linnalinnak

Meie linnalinnak asub Melbourne'i äripiirkonna keskuses ja pakub mitmesuguseid magistrikraadi.

Saate valida, kas soovite oma karjääri edasi viia äri-, tervishoiu- või õigusteaduse magistriõppega. Nautige juurdepääsu karjääri- ja õpiabile meie kaasaegsetes rajatistes, mida ümbritseb meie mitmekultuuriline linn.

  Viisanõuded

  Üliõpilasviisa kulud

  Kui õpite ülikoolilinnakus, peate Austraalias õppimiseks hankima kehtiva passi ja üliõpilasviisa. Kui võtate meilt vastu täiskoormusega õppimise pakkumise, saate üliõpilasviisa taotlemiseks kasutada meie poolt edastatud registreerimise kinnituskirja (CoE). Selle protsessi läbimisel peate katma taotlemise kulud.

  Kandideerimisprotsessi käigus peate siseasjade osakonnale (DoHA) ka tõendama, et teil on piisavalt raha, et maksta vähemalt 12 kuu kursuse tasu ja elamiskulud. DoHA hinnangul on 12-kuulised elamiskulud üliõpilaste või eestkostjate puhul 21041 Austraalia dollarit, millele lisandub 7362 Austraalia dollarit teiega kaasa tuleva abikaasa või elukaaslase kohta ning 3152 Austraalia dollarit teiega kaasa tuleva lapse kohta.

  Overseas Student Health Cover (OSHC)

  Kui tulete Austraaliasse üliõpilasviisaga, peate maksma OSHC poliisi eest.

  See hõlmab teid ja kõiki ülalpeetavaid ning aitab teil meie juures õppimise ajal terve ja õnnelikuna püsida. Oleme teinud koostööd Medibank Private'iga, et aidata pakkuda teile taskukohast ja kõikehõlmavat OSHC-d.

  Stipendiumid ja rahastamine

  Välismaal õppimine võib pakkuda teile mitmeid põnevaid võimalusi.

  Kuid on oluline, et oleksite sellega kaasnevateks kuludeks valmis. Peate haldama õppemaksu ja elamiskulusid, samuti muid välisõppega seotud võimalikke kulusid. Siin on hea uudis: pakume laia valikut stipendiume, mis võivad teid aidata.

  Stipendiumid

  Rahvusvaheline õppimine on suur otsus, eriti kui tulevik võib tunduda pisut ebakindel. Seetõttu oleme loonud oma stipendiumide valiku, et pakkuda teile muutuvas maailmas vajalikku tuge. Meie helded stipendiumid tähendavad, et saate meie juures õppimiseks saada rahalist toetust. Alates õppemaksu vähendamisest kuni rahaliste stipendiumideni tunnustavad need stipendiumid teie saavutusi ja premeerivad teie pühendumust teie tulevikule. Oleme suurendanud pakutavate stipendiumide valikut ja hulka, nii et olenemata sellest, kas olete huvitatud bakalaureuse- ja magistriõppe kursuste tööst või magistriõppest, on teie jaoks olemas La Trobe'i stipendium.

  La Trobe rahvusvahelised stipendiumid

  La Trobe'i rahvusvahelised stipendiumid premeerivad teie akadeemilist tipptaset, pakkudes kuni 25-protsendilist õppemaksu vähendamist teie kursuse tavapäraseks kestuseks.

  Sihtkoha Austraalia stipendiumid

  See Austraalia valitsuse algatus toetab uute rahvusvaheliste üliõpilaste õppimist piirkondlikus Austraalias ja selle väärtus on kuni 15 000 Austraalia dollarit aastas.

  Piirkondlik stipendium

  Kui õpite mõnes meie piirkondlikus ülikoolilinnakus, võite saada 5000 Austraalia dollari suurust ühekordset makset, mis arvatakse maha teie esimese semestri õppemaksust.

  Victoria piirkondliku kogemuse stipendium

  See on täiendav stipendium tulevasele rahvusvahelisele üliõpilasele, kes on valmis omandama bakalaureuse- või magistriõppe kursuste kraadi meie piirkondlikes ülikoolilinnakutes.

  Kraadiõppe stipendiumid

  Pakume mitmesuguseid kraadiõppe stipendiume.

  ELICOSe stipendium

  Rahvusvahelised üliõpilased, kes osalevad inglise keele kursusel edasiõppimiseks (ELICOS) Austraalia La Trobe College'is (LTCA), millele järgneb bakalaureuse- või magistrikraad aadressil La Trobe University .

  Sponsorlus

  Lisaks meie stipendiumidele võivad mõnda rahvusvahelist üliõpilast sponsoreerida ka välismaised valitsused, organisatsioonid või ettevõtted.

  Asukohad

  • Melbourne

   La Trobe University, Plenty Road, Bundoora, , 3086, Melbourne

   • Bendigo

    La Trobe University, Edwards Road, Flora Hill, 3550, Bendigo

    • Albury

     La Trobe University, University Drive, Wodonga, 3689, Albury

     • Melbourne

      La Trobe University, 215 Franklin Street, 3000, Melbourne

      • Mildura

       La Trobe University, Benetook Avenue, 3502, Mildura

       • Shepparton

        La Trobe University, 210 Fryers Street, 3262, Shepparton

        • Sydney

         La Trobe University, Level 10, 11 York St, NSW 2000, Sydney

         Küsimused