Keystone logo
Latin American University Corporation (Corporación Universitaria Latinoamericana CUL)

Latin American University Corporation (Corporación Universitaria Latinoamericana CUL)

Latin American University Corporation (Corporación Universitaria Latinoamericana CUL)

Sissejuhatus

CUL - kõrgkool, kes on pühendunud oma üliõpilaste igakülgsele koolitamisele, et nad oleksid juhtivad ja loomingulised spetsialistid, kes on rajatud teadusele, kunstile, humanismile ja eetikale ning suudavad oma keskkonda ümber kujundada ja ümber kujundada.

CUL on olnud haridusturul alates 1960. aastatest ja on märkimisväärselt kasvanud tänu ühisele tööle ning teadus- ja projektikeskuse tugevdamisele, ettevõtlusüksusele, rahvusvahelistumisstrateegiatele kodus, akadeemilisele liikuvusele, kakskeelsusele, multikultuursusele, investeeringutesse infrastruktuuri. , füüsilised ja tehnoloogilised ressursid, suurepärased spetsialistid, kes on kirglikud hariduse vastu, ja ühiskonnale suunatud teavitamisprojektid.

Meie vastutus hariduse eest ei ole mitte ainult meie õpilaste, õpetajate ja tööjõu ees, vaid ka ühiskonna nõudmised; Sel põhjusel teeme kõvasti tööd selle nimel, et selle väärtusliku koolitusprotsessi käigus saadud teadmised ja oskused läheksid vastavalt konteksti vajadustele ning info- ja kommunikatsioonitehnoloogiatele, et luua vertikaalsed spetsialistid, kellel on suur mõju isiklikule, professionaalsele ja professionaalsele koolitusele. ja sotsiaalne.

Selle veebisaidi kaudu saate teada ka Colombia kuldväravat: Barranquilla, kus me praegu asume, meie ajalugu, pakutavad teenused ja akadeemilised programmid, organisatsiooniline ja funktsionaalne struktuur, projektid, kõned, teadus-, kultuuri-, akadeemiline tegevused ja teave, mis pakuvad kogukonnale üldiselt suurt huvi ja kasu.

Asukohad

  • Montecristo

    Montecristo, Colombia

    Küsimused