Keystone logo
Laureate International Universities Chile

Laureate International Universities Chile

Laureate International Universities Chile

Sissejuhatus

1999. aastal alustasime ühe ülikooli ja julge visiooniga muuta maailma, laiendades juurdepääsu haridusele maailma traditsiooniliselt vähepakkunud piirkondadele. Juhindusime veendumusest, et kui meie õpilased saavad edu, siis riigid õitsevad ja ühiskonnad saavad sellest kasu.

Sellest ajast alates on laureaat laienenud ühest ülikoolist rahvusvaheliseks institutsioonide ja tipptehnoloogiliste partnerluste võrgustikuks, mis on pühendunud diferentseeritud kõrghariduse ja õppimisvõimaluste kättesaadavuse laiendamisele. Kuigi paljud meie füüsilised toimingud on täna Ladina-Ameerikas, võimaldavad meie partnerlused, veebiprogrammid ja muud õppeplatvormid meie õpilastel saada ülemaailmseteks kodanikeks.

Aja jooksul oleme välja töötanud hulga tooteid ja algatusi, mis on ainulaadsed eelised, kui meie võrgustik kuulub. Näiteks on meil üks laureaat One Campus® ja One Faculty® - integreeruvad veebipõhised platvormid, mis annavad üliõpilastele ja õppejõududele kõigist laureaatide võrgustiku asutustest juurdepääsu ressurssidele, et aidata neil omandada oskusi, globaalset õppimist ja arenguvõimalusi ning suhelda eakaaslastega üle kogu maailma.

Samuti oleme loonud partnerlussuhteid valdkonna juhtidega, et laiendada õppimisvõimalusi nõudlikes, väga nõutud tööstusharudes. Tegime koostööd Amazon Web Servicesiga ja liitusime AWS Akadeemiaga, mis aitab rahuldada kasvavat nõudlust pilvandmetöötluse spetsialistide järele. Meie innovaatiline koostöö IBM-iga on võimaldanud meil välja töötada ülimoodsa andmeteaduse õppekava, mis on üliõpilastele kättesaadav kogu maailmas.

2015. aastal sai meist Certified B Corporation® ja Public Benefit Corporation (PBC), kinnistades oma missiooni meie õiguslikus struktuuris ja tegevuspõhimõtetes. Praeguseks oleme üks suurimaid B-korpusi ja PBC-sid maailmas ning ainus PBC, millega kaubeldakse avalikult igal maailma börsil.

Kuigi meie võrgustik areneb jätkuvalt, jääb üks teema samaks: meie usk hariduse võimesse muuta elu.

Asukohad

  • Valparaíso

    Valparaíso, Tšiili

    Küsimused