Keystone logo
© Eva Dang
LBIC London Brunel International College

LBIC London Brunel International College

LBIC London Brunel International College

Sissejuhatus

Tere tulemast London Bruneli rahvusvahelisse kolledžisse

Oleme pühendunud, et aidata teil saavutada Londoni Bruneli rahvusvahelisel kolledžil ülikoolil põhineva ülikooli mainekat kraadi, mis pakub turvalist, sõbralikku ja positiivset keskkonda.

Avastage paljusid tööalase konkurentsivõime aspekte, parandades samas oma karjäärivõimalusi London Brunel International College'is ja astuge järgmine samm oma tuleviku kujundamiseks.

Teie Pathway Bruneli ülikoolist Londonis

London Brunel International College (LBIC) on oma Pathway määral Brunel University London. LBIC on osa ülemaailmsest Navitas Groupist, rahvusvaheliselt tunnustatud haridusteenuse pakkujast, kellel on rohkem kui 120 kolledži ja ülikooli ülikoolide teadmisi ja ressursse.

LBIC on uhke oma paljude lõpetajate üle, kes on lõpetanud Bruneli kraadi ja alustanud edukalt karjääri mõnedes maailma tippfirmades. Nüüd ootame teile kvaliteetset haridust, mis aitab teil saavutada oma karjäärieesmärke ja isiklikke eesmärke.

112642_LBIC01.png

Miks õppida LBICi Pathways

LBIC lõpetajatele antud auhindade osakaal võrreldes mitte-LBIC lõpetajatega

Osakond

LBIC on oma Pathway , et Brunel University London

LBIC annab teile vajalikud vahendid õpingute edukaks täitmiseks. Meie kvaliteetne teenus võimaldab teil arendada oma täielikku potentsiaali ja meie pühendunud akadeemiline ja üliõpilaste abipersonal on teiega igal sammul.

Täielik juurdepääs Bruneli rajatistele

LBIC õpilased on Bruneli õpilased alates esimesest päevast. See tähendab, et teil on täielik juurdepääs kõikidele suurepärastele ülikoolidele pakutavatele teenustele:

 • 24/7 raamatukogu
 • Professionaalse arengu keskus
 • Arvutilaborid
 • Spordiklubid ja ühiskonnad
 • Campuse restoranid ja kohvikud
 • Ööklubi
 • Kunstikeskus
 • Karjäärikeskus

Õpetamis- ja õppimisvõimalustest, sealhulgas ulatuslikust raamatukogust; spetsiaalsed karjääriteenused ja tipptasemel arvutiklassid; spordiklubidele ja ühiskondadele; LBIC-i üliõpilastel on juurdepääs kõikidele sotsiaalsetele mugavustele, sealhulgas ülikoolilinnakute restoranidele, kohvikutele ja ööklubile.

Toetav õpikeskkond

LBICi üliõpilasena saate nautida väiksemaid klasside suurusi ja üks-ühele juhendaja seanssi. See võimaldab teil edukalt ületada lõhet oma eelmiste uuringute ja Bruneli vahel, pakkudes Teile oskusi, teadmisi ja kogemusi, mis võimaldavad teil ülikoolis õppida ja lõpetada lõpuks rahvusvaheliselt tunnustatud bakalaureuse- või magistrikraadi Bruneli ülikoolist.

Uurige akrediteeritud mooduleid

LBICi kursused ja moodulid on koostatud koostöös ülikooli akadeemilise personaliga, mis tähendab, et esimesest päevast saad sa teadmisi ja oskusi, mis annavad teile selge eelise, kui olete lõpetanud oma õpingud LBICis ja liikunud edasi Bruneli ülikooli Londonisse.

Mitmekultuuriline keskkond

LBICil on õpilasi üle maailma, kõik õpivad ja suhtlevad koos ning kogemusi ja tulevasi seoseid, mida see pakub, ei tohiks alahinnata. LBIC tagab aktiivselt üliõpilaste mitmekesisuse, mis tähendab, et leiad alati keegi, kellega kodust meelde tuletada, tagades samal ajal ka tõelise rahvusvahelise ja tõeliselt Briti ülikooli kogemuse.

Naassom Azevedo / Unsplash

Amigos em campus universitário

Asukohad

 • Uxbridge

  Brunel University Kingston Lane, UB8 3PH, Uxbridge

Küsimused