Keystone logo
Le Cordon Bleu University Ottawa

Le Cordon Bleu University Ottawa

Le Cordon Bleu University Ottawa

Sissejuhatus

Meie missioon

Tuginedes üle sajandi traditsioonidele ja tipptasemele, on Le Cordon Bleu võrgustik pühendunud innovatsioonile ja parimatele tavadele gastronoomia, hotellinduse ja juhtimise valdkonnas ning täidab oma kohustusi laieneva rahvusvahelise õpetamis-, õppimis- ja uurimisvõrgustiku kaudu, mis viiakse läbi koos toodete ja teenuste arendamine. Le Cordon Bleu võrgustik on iseseisev üksus, kuid teeb koostööd ka tööstuse, koolituse ja ülikoolipartneritega, et tagada rangus, asjakohasus ja eeskujulik ettevõtlus.

1. Ümbritse end tipptaseme traditsioonidega

Le Cordon Bleu on paljude arvates maailma juhtiv kokakunstiinstituut.

Üle 120-aastase õpetamiskogemusega on Le Cordon Bleu võrgustik pühendunud pakkuma kindlat alust gastronoomia, hotellinduse ja juhtimise parimatele tavadele.

Lõpetajad saavad osaks suurepärasest tipptaseme traditsioonist, omades volitusi, mis eristavad neid nõudlikus ja muutuvas keskkonnas konkurentsist.

2. Õppige meie austatud teaduskonnast

Üle 80 Le Cordon Bleu koka parimatest köökidest ja Michelini tärniga restoranidest annavad oma teadmisi ja kogemusi iga päev oma õpilastele edasi. Mitte ainult juhendajad, vaid ka mentorid, kes pakuvad lõpetajatele elukestvat inspiratsiooni ja tuge.

Le Cordon Bleu teaduskonda kuuluvad ülikooli professorid, rahvusvahelised isiksused ning turismi- ja hotellindussektori spetsialistid.

3. Saada maailmatasemel haridus

Le Cordon Bleu pakub ka kõige terviklikumat ja põhjalikumat prantsuse köögitehnika koolitust, mis on tänapäeval saadaval, kusjuures palju praktilisi tunde on köökide õpetamisel maailmatasemel kokkade juhendamisel.

4. Teenige suurepärast karjääri

Iga lõpetaja lahkub Le Cordon Bleu'st oskustega alustada põnevat karjääri mitte ainult maailma juhtivates restoranides, hotellides või kuurortides, vaid ka ajakirjaniku, autori, juhendaja, konsultandi või ettevõtjana.

5. Ole osa meie vilistlasvõrgustikust

Le Cordon Bleu programmid alustavad õpilasi teekonnal, mis inspireerib tipptaset, loovust, innovatsiooni ja personaalset rikastumist, võimaldades neil asuda edukale karjäärile või isiklikule tegevusele.

Viimase 100 aasta jooksul on Le Cordon Bleu välja andnud palju kuulsaid lõpetajaid, sealhulgas Dione Lucas, Julia Child, Nancy Silverton, Nathalie Dupree, Eric ja Bruce Bromberg, Allen Susser, James Peterson, Lydia Shire, Giada De Laurentiis, Virgilio Martínez Véliz, Gaston Acurio ja Ming Tsai, et nimetada vaid mõnda.

6. Vastab homse kulinaaria- ja hotellitööstuse vajadustele

Le Cordon Bleu kursused on ajakohased ja asjakohased tööstusele. Innovatsiooni ja uute tehnoloogiate abil kohandab Le Cordon Bleu oma akadeemilisi programme pidevalt kulinaaria-, turismi- ja hotellindustööstuse tulevaste vajadustega.

Miks õppida Ottawas?

Kanadat peetakse üheks kõige rahulikumaks riigiks maailmas ja maaliline Ottawa pealinn on märgitud riigi ohutumaks linnaks. Ottawa rikas gastronoomia ajalugu, Prantsuse arhitektuuri hõng ja mitmed riiklikud ajaloolised paigad muudavad selle ideaalseks kohaks, kuhu investeerida esmaklassilisse kokakunstiõppesse.

Asukohad

  • Ottawa

    Laurier Avenue East,453, K1N 6R4, Ottawa

    Küsimused