We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

Le Cordon Bleu University Perú

Le Cordon Bleu University Perú

Le Cordon Bleu University Perú

Sissejuhatus

Tänapäeval on Le Cordon Bleu suurkokkadel pikk ajalugu; Enamik on töötanud Michelini juhendi poolt tunnustatud ja autasustatud restoranides ning olnud mainekate võistluste võitjad. Aasta-aastalt edastavad Cordon Bleu peakokad oma kogemusi ja teadmisi enam kui 70 riigi õpilastele. Õpetades Prantsusmaal viimase 500 aasta jooksul kodifitseeritud toiduvalmistamise, kondiitritoodete ja küpsetamise tehnikaid ja meetodeid, pakkudes õpilastele kokakoolitust, mis võimaldab neil omandatud teadmisi rakendada mis tahes tüüpi köögi väljatöötamiseks kõikjal maailmas.

Lõuna-Ameerika jaoks pakub Le Cordon Bleu rahvusvahelisi diplomeid hotellis, restoranis ja sellega seotud juhtimises; gastronoomia ja kokakunst; köök; koogipood; baar ja kokteilibaar; Lisaks pakume Lõuna-Ameerikas ainsat peamist kööki ning rahvusvahelisi diplomeid restoranide ja gastronoomiliste teenuste turunduses; restorani juhtimine; majutuse strateegiline suund; ürituste korraldamine ja toitlustamine; muude spetsialiseerumiskursuste ja hooajaliste tasuta kursuste hulgas.

Igal aastal osaleb Le Cordon Bleu enam kui 50 rahvusvahelisel üritusel, näiteks festivalidel, konverentsidel ja kutsekongressidel; Samamoodi osaleb ja tegutseb žürii rahvusvahelistel võistlustel. Le Cordon Bleu on kulinaaria- ja kultuuriühingute aktiivne liige: see kuulub teiste seas Pariisi Alliance Française'ile (direktorite nõukogu koosseisus), Chaîne des Rôtisseursile ja IACP-le (International Culinary Professionals Association). Algusest peale on Le Cordon Bleu avaldanud kokaraamatuid amatööridele ja professionaalidele. Tema sari "Le Cordon Bleu Home Collection" on tõlgitud 17 keelde ja seda on müüdud üle 6 miljoni eksemplari, millest peaaegu miljon oli prantsuskeelne väljaanne. Pierre Deux Prantsuse riik ja FCLstyle.com.

Eelmise aastatuhande lõpus tegi Le Cordon Bleu president André Cointreau oma laienemispoliitika raames ringkäigu kogu Ladina-Ameerikas, luues esimese hispaaniakeelse peakorteri ning valis loovuse ja tõsiduse tõttu Peruu ja INAT. nende töökohtadest.

Nii kirjutasid 26. märtsil 2000 Le Cordon Bleu president hr André Cointreau ja INATi peadirektor dr Sixtilio Dalmau Castañón alla lepingule, mis lubas sündida "Le Cordon Bleu Peruu".

Asukohad

  • Magdalena del Mar

    Avenida General Salaverry,3180, 15076, Magdalena del Mar

    Küsimused