Keystone logo
Les Roches

Les Roches

Les Roches

Sissejuhatus

Mis saab edasi: Elu pärast MBA külalislahkuse juhtimises04-oktoober-21, esmaspäev, 13:00-14:00 CESTMis saab edasi: Elu pärast PGD -d külalislahkuse juhtimises05-oktoober-21, teisipäev, 13:00-14:00 CESTElu pärast luksusturismi turunduse ja juhtimise magistrikraadi06-oktoober-21, kolmapäev, 13:00-14:00 CESTElu pärast rahvusvahelise hotellijuhtimise magistrikraadi7. oktoober-21, neljapäev, 13:00-14:00 CESTElu pärast rahvusvahelise hotellijuhtimise magistrikraadi08-oktoober-21, reede, 13:00-14:00 CESTVirtuaalne avatud uste päev - UG programmid15. oktoober-21, reede, 13:00-14:30 CESTVirtuaalne avatud uste päev - PG programmid22. oktoober-21, reede, 13:00-14:30 CEST

Kes me oleme, mida me teeme

Kolm rahvusvahelist ülikoolilinnakut, rohkem kui sada rahvust, kes õpivad koos meiega - kui ütleme „Ülemaailmne külalislahkus”, mõtleme seda tegelikult.

Ükskõik, kas otsite bakalaureuse- või magistriõppe programme, Les Roches akadeemilist rangust, pöörates tähelepanu innovatsioonile ja ettevõtlikkusele.

Meie ülikoolilinnakud on ainulaadselt kompaktsed ja hoolitsevad keskkonnad, samas kui meie pühendumus Šveitsi stiilis, praktilisele õppele ja väikestele klasside suurustele tähendab, et saate oma õppeaja iga minuti maksimaalselt ära kasutada.

Ja kui lõpetate, on teil nõudlus: 94% meie karjääri otsivatest õpilastest on lõpetamisel üks või mitu tööpakkumist.

Les Roches on pühendunud meie õpilaste ettevalmistamisele Les Roches globaalses külalislahkustööstuses.

Visioon

Ülemaailmse külalislahkuse hariduse visioonijuhid, kes kardetult kujundavad homset maailma.

Missioon

Kosmopoliitse õpikogukonna katalüüsimine tulevaste juhtide arendamiseks globaalses külalislahkuse sektoris, suutlikkus ja kindlus jätkusuutlikku tulevikku kujundada

Ülikooli omadused

Crans-Montana ülikoolilinnak

Meie lipulaev, mis asub kaunis Šveitsi Alpides, maailmakuulsa suusakuurorti Crans-Montana lähedal, ühendab traditsiooni tipptasemel uuendustega.

Les Roches Crans-Montana on tipptasemel külalislahkuse hariduskeskkond.

Võite täielikult sukelduda meie praktilistesse õppevõimalustesse, mis hõlmavad töötavaid kööke ja baare, pluss ruumijaotuse näidisala.

Kaasaegsed õppekeskkonnad toetavad teie akadeemilisi õpinguid. Samuti saate oma ettevõtlusoskused uuele tasemele viia meie innovatsioonilaboris ja digitaalse meedia stuudios.

Linnakus on viis restorani ja kaks baari, mis pakuvad laias valikus tervislikke toite ja maitsvaid jooke.

Meie õpilased õpivad ka ise, korraldades oma kõrge profiiliga üritusi. Kultuuriöö, hotellide tuleviku tippkohtumine, World of Wines Expo, Open Mic Night, Les Roches Got Talent, keskkonnafestival on vaid mõned neist kauaoodatud üritustest.

Marbella ülikoolilinnak

Maailmakuulsa luksuskuurordina on Marbella elav külalislahkuse klass. Meie ülikoolilinnak on päikese käes suudetud kõrgtehnoloogiline õppekeskkond, mis pakatab Vahemere hõngust.

Les Roches Marbellal on neli professionaalset koolituskööki, lisaks tutvustamisbaar, esine kontor, majapidamiskontor ja hotellituba.

Akadeemiliste võimaluste hulka kuuluvad Apple'i tehnoloogiaga varustatud klassiruum, Mac Lab, lisaks 158-kohaline auditoorium, millel on reaalajas ühendus Les Roches Crans-Montanaga.

Professionaalse personaliga kooliraamatukogu sisaldab üle 6000 raamatu ja eriväljaande, samas kui õpilased saavad juurde pääseda ka veebiraamatukogusse, kus on üle 135 000 e-raamatu, lisaks veel tuhandeid veebiväljaandeid ja akadeemilisi töid.

Les Roches Marbellas väga tõsiselt head ja tervislikku toitu. Ülikoolilinnakus on neli restorani, mis ulatuvad Rootsi laua stiilis à la carte söögikohtadeni.

Lisaks on kõigil meie õpilastel tasuta juurdepääs lähedal asuvale Manolo Santana reketiklubile, kus on tenniseväljakud, jõusaal ja bassein.

Shanghai ülikoolilinnak

Šveitsi külalislahkusharidus kohtub meie Shanghai ülikoolilinnakus virgutava Aasiaga. Les Roches Jin Jiang pakub esmaklassilisi rajatisi ja tehnoloogiat ülikooli keskkonnas.

Meie kaasaegne ja avar ülikoolilinnak pakub tipptasemel õppekeskkonda, kus on piisavalt ruumi õpilastele koostööks ja praktiliste kogemuste saamiseks.

Õpilastel on juurdepääs klassiruumidele, mis on varustatud SMART Board interaktiivsete tahvlite, arvutilabori, näidisköögi, ruumijaotuse näidisala ja auditooriumiga. Ülikoolilinnaku raamatukogus on ulatuslik raamatute, erialaajakirjade ja audiovisuaalsete materjalide kogu, samas kui üliõpilased saavad uurimiseks juurde pääseda ka tuhandetele veebiajakirjadele ja -väljaannetele.

Külalislahkuskoolina võtame toitu loomulikult tõsiselt. Õpilased saavad nautida maitsvaid ja tervislikke toite ülikoolilinnaku viies söögikohas, kus pakutakse erinevaid Hiina ja rahvusvahelisi roogasid.

  Õpilaste iseloomustused

  Asukohad

  • Crans-Montana

   Route des Moulinettes 2, Crans-Montana 3975 Randogne, Switzerland, , Crans-Montana

  • Marbella

   Carr. Istán, Km. 1, 29602 Marbella, Málaga, Spain, , Marbella

   • Shanghai

    Shanghai Normal University Feng Xian Campus, 100 Hai Si Road, Shanghai 201418 P.R. China, , Shanghai

    Küsimused