Keystone logo
Leuphana University Luneburg

Leuphana University Luneburg

Leuphana University Luneburg

Sissejuhatus

2006. aastal toimunud ümberkorraldamise käigus võttis Leuphana kasutusele Saksamaa akadeemilisele maastikule ainulaadse ülikoolimudeli. 2009. aasta kevadeks olid asutatud järgmised uued akadeemilised koolid:

Kolledž: Auhinnatud bakalaureuseprogramm pakub erinevaid vaatenurki

Kõrgkool on koht, kus üliõpilased saavad oma esimese akadeemilise kraadi. Alates 2007. aastast on Leuphana bakalaureuseõppe programm pakkunud homogeenselt struktureeritud ja interdistsiplinaarselt orienteeritud õppekava. See on suunatud õpilastele, kes on huvitatud enamast kui erialateadmistest ning kellele meeldib töötada iseseisvalt ja vastutustundlikult.

Gümnaasium: interdistsiplinaarse magistrikraadi ühendamine doktoriõppega

Alates 2008. aastast pakub Graduate School magistriõppekavasid spetsialiseerumisega kolmele temaatilisele valdkonnale: valitsemine ja õigus, humanitaar- ja sotsiaalteadused, juhtimine ja ettevõtlus ning haridus. Kõrgkooli õppemudel pakub magistriõppe üliõpilastele võimalust põimida magistriõpe doktoriõppega. Lisaks pakume doktorantidele üle kogu maailma võimalust töötada ja teadustööd teha elavas interdistsiplinaarses keskkonnas.

Ametikool: täiendõppe ja ettevõtlusealane teavitustöö professionaalidele ja ettevõtetele

Kool pakub täiendõppe programme ja optimaalseid tingimusi elukestvaks õppeks (alates 2009. aastast). Kutsekool on suunatud tööle täiskasvanutega, kes on huvitatud oma hariduslike eesmärkide saavutamisest – alates äsja tööturuga liitunud inimestest kuni tippjuhtideni.

Asukohad

  • Lüneburg

    Leuphana University of Lüneburg Universitätsallee 1, D-21335, Lüneburg

    Küsimused