Keystone logo
Liaocheng University

Liaocheng University

Liaocheng University

Sissejuhatus

Liaocheng University (LCU) asub Shandongi provintsis, Konfutsiuse ja tema kultuuri sünnilinnas. See on peamine provintsi põhjalik ülikool, mis asutati 1974. aastal Shandongi õpetajate kolledžina Liaochengi filiaalina. 1981. aastal nimetati Liaochengi filiaal riiginõukogu heakskiidul ümber Liaochengi õpetajate kolledžiks ja 2002. aastal sai sellest haridusministeeriumi heakskiidul Liaocheng University

Ülikooli lääne- ja idaosa ülikoolilinnakute pindala on 500 aakrit, hoonete pindala on 750 000 m2. Laboriruumide ja -seadmete koguväärtus on 3,35 miljonit RMB. Selle raamatukogudes on 2 700 000 köidet, millele lisandub 28 808 GB elektroonilisi raamatuid ja ajakirju. Oma maaliliste järvede ja igihaljaste rohelistega - koos paljude kaasaegsete õppehoonete, laborihoonete, raamatukogude, veebikeskuste ja gümnaasiumidega - loob ülikoolilinnak elegantse keskkonna õpinguteks ja uurimistööks.

Ülikool pakub magistrikraadi ja bakalaureuse kraadi. See koosneb nüüd 25 kolledžist, kus on 88 bakalaureuse kraadi ja 127 magistrikraadi. Bakalaureuseõppe programmid hõlmavad, kuid ei ole nendega piiratud, filosoofiat, majandust, õigust, pedagoogikat, kirjandust, ajalugu, teadust, inseneriteadust, põllumajandust, haldust, kunsti ja meditsiini. Praegu on LU-s registreeritud 33 362 täiskoormusega üliõpilast, õppejõud ja administratiivtöötajad on 1925.

Liaocheng University keskendub tipptaseme õpetamisele ja täiendab pidevalt oma haridusmudelit - õpilaste õpetamine vastavalt nende võimekusele ja püüdlustele. LU on lõpetanud üle 160 000 üliõpilase, kes mängivad olulist rolli ühiskonna erinevates kihtides. Paljud neist on tunnustatud silmapaistvate õpetajate, administraatorite, teadlaste ja ettevõtjatena.

Ülikoolil on kindel akadeemiline alus ja eelis keemias, info- ja kommunikatsioonitehnikas, maailma ajaloos, hiina keeles ja kirjanduses, hariduses ja põllumajanduses. Samuti on see välja töötanud Vaikse ookeani saarte, Pekingi-Hangzhou Suure kanali, bioloogilise apteegi ja keskkonnateabe alaseid uuringuid. Õpetajate koolitus ja reservväelaste kasvatamine on moodustanud kaks erinevat õppesuunda. Liaocheng University on koos kohaliku omavalitsusega loonud sellised kõrgetasemelised uurimisplatvormid nagu Uute energiaautode instituut, Värviliste metallide uurimiskeskus, Kvaliteedikontrolli ja -arenduse instituut, et paremini teenindada ja edendada kohaliku majanduse ja ühiskonna areng.

Asukohad

  • Liaocheng

    Hu Nan Lu, , Liaocheng

    Programmid

      Küsimused