Keystone logo
Liaoning University of Technology

Liaoning University of Technology

Liaoning University of Technology

Sissejuhatus

Liaoning University of Technology (LUT) , mis asutati 1951. aastal, on kõrgkoolide ülikool. See on mitmekülgne ülikool, mille eriala on inseneri eriala, samuti pakub õpetust teaduse, liberaalse kunsti, majanduse ja juhtimise alal. Praegu teenib üle 18 000 üliõpilast ja 578 kraadiõppurit.

LUT-is on 21 kolledžit ja teaduskonda. Pakutakse nelikümmend seitse eriala ja nelikümmend neli kraadiõppe eriala, mis hõlmavad 7 esimese taseme magistrikraadi ja 37 teise klassi magistrikraadi, mis hõlmavad 9 volitatud inseneri magistrikraadi valdkonda, 13 kõrgkooli eriala. LUT-is on 3 riiklikku põhilaboratooriumi, provintsi põhilaboratooriumid, 5 kesk- ja kohalikku kaasasutatavat laboratooriumi valdavalt distsipliini ja 2 maakonna teaduskeskust insenertehnoloogias.

LUT-i meeskond on 1, 278 töötajat. 780 täiskohaga õpetajast on 148 professorit, 300 assotsieerunud professorit, üks kursusjuht, mida tunnustab provintsi haridusministeerium, 57 ülikooli tasemel kursusejuhid, akadeemilised juhid ja suurepärased noored põhiõpetajad. Meie professorid on tõestanud, et tegemist on tugeva teadusliku uurimistööga. Viimase viie aasta jooksul on nad läbi viinud üle 500 teadusliku uurimisprojekti; ja on saanud provintsi tasandil 25 auhinda ja avaldanud üle 4 000 akadeemilist teesi, millest 110 kaasati kolme olulise rahvusvahelise dokumendiotsingu juurde.

Vastavalt muutuva maailmaturu otsustatud nõudmistele keskendub LUT üliõpilaste üldise arusaama parandamisele nende ümber ning õpilaste loominguliste ja praktiliste oskuste parandamisele. Kõrgkvalifitseeritud LUTi lõpetanud on tervitanud kõik kutsealad ning viimastel aastatel on tööhõive määr üle 98 protsendi.

School of International Education at lut vastutab rahvusvahelise koostöö, värbamise ning juhtimise rahvusvahelistele üliõpilastele. LUT on läbi viinud rahvusvahelist vahetust ja koostööd alates 1985. aastast. Viimastel aastatel on ülikool loonud mitmeid vahetusprogramme enam kui 20 välisülikooliga. LUT saadab üliõpilasi USAsse, Saksamaale, Ühendkuningriiki, Koreasse, Singapurisse, Jaapanisse ja Austraaliasse. Rahvusvahelised üliõpilased saavad lõpetamistunnistusi ja bakalaureuse kraadi ning magistrikraate. Siiani on meil olnud üliõpilasi USAst, Koreast, Jaapanist, Sloveeniast ja Pakistanist. Meie Hiina koolituskeskus pakub tasuta kraadiõpinguid kõigile kraadiõppuritele. Selleks, et anda õpilastele rohkem teavet Hiina kultuuri kohta, korraldame ka Kung Fu, kalligraafia ja traditsioonilise hiina muusikariistu.

LUT ülikoolilinnak on Liaoningi üks aedüksustest. Üliõpilaselam on mugav, korrapärane, täis kultuurilist atmosfääri ning mugavad sisseostude ja reisimise jaoks. Kohvikuid ülikoolilinnakel serveerivad erinevad toidutarstid ja meie üliõpilased ja töötajad on väga naudinud.

Pärast 65-aastast püüdlust on LUT loonud ainulaadse ülikoolilinnaku ja kogunenud väärtusliku vaimse jõukuse. Tänapäeval teevad kõik LUTi õpetajad ja liikmed oma ülikooli tugevaks reformi ja arengu kaudu, ent oma entusiasmiga saavutada maakonna esimese klassi ülikool, mis on tuntud kogu rahva poolt, ning aidata kaasa meie ühiskonna riiklikule ja kohalikule arengule.

Asukohad

  • Jinzhou

    Hankou St, Guta Qu, Jinzhou Shi, Liaoning Sheng, , Jinzhou

    Küsimused