Keystone logo
Limak - Austrian Business School

Limak - Austrian Business School

Limak - Austrian Business School

Sissejuhatus

Limak Austria Business School töötati välja koostöös ettevõtluse, tööstuse, avaliku sektori ja Johannes Kepler University Linz Asutatud aastal 1989 ja on vanim ärikool Austria ja üks vanimaid Kesk-Euroopas. Sõidu idee oli võimaldaks luua täiendavaid õppeasutusse Linz, rahvusvaheliselt orienteeritud täiend- ja juhtide arendamine ettevõtetele ja asutustele.

Mis uuendusliku ja julge projekti "Linz juhtimine Akadeemia"Algas 1989. aastal, on saanud üks kõige prestii institutsioonide Kesk-Euroopas. Tähtsündmused ajalugu Limak Austria Business School.

Aastate jooksul on Limak on välja töötanud teadlikult valinud, eksklusiivne võrgustik tunnustatud rahvusvahelised ülikoolid, nagu Richard Ivey Business School Kanadas ja Tsinghua University Pekingis Hiina ja rahvusvahelised õppejõud laieneb pidevalt.

Limak täna iseloomustab arvukalt alates põhitõdesid juhtimine ja spetsialiseeritud lühike programmid (IN.TENSIVE tunnistuse kursused) ulatuslik MBA programmid (Management MBA ja Executive MBA) ettevõtet käsitleva kvalifikatsiooni (Limak IN.SPIRE juhtimise arendamise). Sihtrühmade ulatuvad kaugele väljapoole Ülem-Austria ja Austria ning igal juhul hõlmama saksakeelsetes riikides ja naaberriikides Kesk- ja Ida-Euroopas.

2013

Kevadel 2013 alguses, äsja loodud ja täiustatud programmi portfelli Limak, mis pakub kõrval Global Executive MBA seitse spetsialiseerunud juhtimise magistriõppes erinevaid tööstusharusid ja tegevusalad.

2009

Limak Johannes Kepler University Business School laiendanud oma tegevust. Nad asutati koos Johannes Kepler University Linz (JKU) ja TTK Ülem-Austria (FH), uus institutsioon, mis tegutseb kaubamärgi all Limak Austria Business School. Kolm organisatsiooni seega jõud.

2008

eostatud Limak uut integreeritud lähenemisviisi kohandatud juhtimise arendamise (Limak IN.SPIRE), millest tänaseks on edukalt kasutatud Limak projekte ettevõtetele.

2007

arenenud Limak Johannes Kepler University Business School täiesti uus Executive MBA programm - suunatud rahvusvaheliste ettevõtete B2B sektoris - ainulaadne Saksamaal.

2005

Limak ja Johannes Kepler University kasvab koos. Limak on nüüd ametlikult "Johannes Kepler University Business School".

2003

arenenud Limak esimese ettevõtte juht MBA programm tuntud Austria konsortsium.

1990

käivitas esimese üldise juhtimise kava selles piirkonnas, paar aastat hiljem, esimene märkimisväärne koostöös USA ülikoolis (Emory Ülikool / Goizueta Business School), 90. aastate keskel hakkab Limak esimene Innovation Management programm saksa keelt kõnelevates riikides, tihedas koostöös Rotman School of Management at University of Toronto MBA valdkonnas järgida.

Asukohad

  • Linz

    Bergschlößlgasse 1

    Programmid

      Küsimused