Keystone logo
Long Island University

Long Island University

Long Island University

Sissejuhatus

1926. aastal asutatud Long Island University jätkab kõrghariduse ümberdefineerimist, pakkudes kvaliteetset akadeemilist õpetust maailmatasemel õppejõudude poolt. Forbes on tunnustanud kogemusliku õppe rõhuasetuse ja Brookingsi institutsiooni poolt õpilaste õpitulemustele lisandväärtuse eest. LIU pakub peaaegu 250-kraadiseid programme koos enam kui 280 000 vilistlase võrgustikuga, mis hõlmab valdkonna juhte ja ettevõtjaid üle kogu maailma.

LIU Brooklyn võimaldab õpilastel realiseerida oma täielikku potentsiaali eetiliselt põhjendatud, intellektuaalselt jõuliste ja sotsiaalselt vastutustundlike maailmakodanikena. Ülikoolilinnak pakub rohkem professionaalseid tervishoiuprogramme kui ükski teine ülikoolilinnak New Yorgi suurlinnapiirkonnas, sealhulgas Arnold ja Marie Schwartzi farmaatsia- ja terviseteaduste kolledž ning Harriet Rothkopf Heilbrunni õenduskool. LIU Brooklynis asuvad Kumble Theatre for the Performing Arts – dünaamiline etenduspaik, mis on loodud õpilaste kunstiarengu edendamiseks, ja I osakonna spordimeeskonnad.

English Language Requirements

Kinnitage oma inglise keele oskust Duolingo inglise keele testiga! DET on mugav, kiire ja taskukohane inglise keele online-test, mida aktsepteerivad üle 4000 ülikooli (nagu see) üle maailma.

Asukohad

  • New York

    1 University Plaza, Brooklyn, NY 11201, USA, , New York

  • Brookville

    720 Northern Boulevard, , Brookville

Küsimused