Keystone logo
Los Leones Professional Institute (Instituto Profesional Los Leones)

Los Leones Professional Institute (Instituto Profesional Los Leones)

Los Leones Professional Institute (Instituto Profesional Los Leones)

Sissejuhatus

Los Leonese kutseinstituuti on oma 40-aastase ajaloo jooksul iseloomustanud kindel pühendumus Tšiili haridusele, mis on väljendunud enam kui 21 000 erialase ja tehnilise lõpetajana.

Alates selle loomisest 1981. aastal Instituudi nime all seadis see haridus- ja sotsiaalprojekt endale väljakutse pakkuda kvaliteetset kõrgharidust. Pärast kümneaastast institutsionaalset kasvu muutus 1992. aastal oma praegune nimi Los Leones Professional Institute'iks.

Oluline auhind tema tipptaseme eest saadi 2004. aastal, kui haridusministeerium andis talle täieliku autonoomia, vabastades resolutsioonist nr 15.103.

Üks haridusprojekti kvaliteedi suur edusamm toimus 2007. aastal, kui see läbis esmakordselt institutsionaalse akrediteerimisprotsessi, omandades kolm aastat institutsionaalse juhtimise ja pealkirjani viiva õppe valdkonnas ajavahemikuks 2007–2010.

Aastatel 2010 ja 2014 uuendab IPLL akadeemilist kvaliteeti, saades uuesti akrediteeringu vastavalt 4 ja 2 aastaks, mis näitab tema pühendumust oma haridusprojekti täiustamisele. Praegu on meie asutus akrediteeritud 3 aastaks, alates 2020. aasta aprillist kuni 2023. aasta aprillini institutsioonilise juhtimise ja bakalaureuseõppe valdkonnas.

Täna õpetab IPLL oma peakorteris Santiagos ja Viña del Maris üle 30 kraadi, pakkudes spetsialiste, kes aitavad kaasa riigi arengule.

Asukohad

  • Naucalpan de Juárez

    Avenida Gustavo Baz Prada,365, 53138, Naucalpan de Juárez

    Küsimused