Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Loyola Marymount University

Loyola Marymount University

Loyola Marymount University

Sissejuhatus

1911. aastal asutatud LMU on jesuiitide ja Marymounti traditsioonide juurtega tipptasemel ülikool. Me oleme pühendunud mitmekesise akadeemilise kogukonna edendamisele, mis on rikas intellektuaalse kaasamise ja reaalse maailma kogemuste loomise võimalustest. Me registreerume akadeemiliselt ambitsioonikat, multikultuurset ja sotsiaalmajanduslikult mitmekesist üliõpilaskonda. Värbame, säilitame ja toetame mitmekesiseid õppejõude, kes on pühendunud tipptasemel õpetamisele, teadustööle, stipendiumitele ja loovusele. Meie kolme ülikoolilinnaku juured on Los Angelese südames, mis on ülemaailmne kunsti ja meelelahutuse, innovatsiooni ja tehnoloogia, äri ja ettevõtluse pealinn.

Loyola Marymount University pakub rangeid bakalaureuse-, magistri- ja kutseprogramme akadeemiliselt ambitsioonikatele tudengitele, kes on pühendunud tähenduse ja eesmärgi elule. Me saame kasu oma asukohast Los Angeleses, dünaamilises linnas, mis koondab teravalt meie aja probleemid ja pakub ideaalset konteksti õppimiseks, teadustööks, loometööks ja aktiivseks kaasamiseks. Kavatsuse ja filosoofia järgi kutsume mehi ja naisi, kellel on erinevad anded, huvid ja kultuuriline taust, et rikastada meie haridusringkondi ja edendada meie missiooni:

  • Õppimise soodustamine
  • Kogu inimese haridus
  • Usu teenimine ja õigluse edendamine

Ülikool on institutsionaalselt pühendunud roomakatoliiklusele ja selle põhiline inspiratsioon on jesuiitide, Maarja püha südame ja apelsini Püha Joosepi õdede ühendatud pärand. See katoliiklik identiteet ja religioosne pärand eristavad LMU-d teistest ülikoolidest ja pakuvad proovikivi meie kolmekordse missiooni mõistmiseks.

Asukohad

  • Los Angeles

    Loyola Marymount University Drive,1, 90045, Los Angeles

    Küsimused