Keystone logo
Loyola Marymount University

Loyola Marymount University

Loyola Marymount University

Sissejuhatus

Loyola Marymount Ülikool pakub range bakalaureuse, magistri-ja ametialase programme akadeemiliselt ambitsioonikas õpilastele pühendunud elu tähenduse ja eesmärgi. Me kasu meie asukoht Los Angeles, dünaamiline linn, mis toob teravalt esile küsimusi meie aja ja annab ideaalse tausta uuring, uuringud, loominguline töö ja aktiivse osalemise. Autor kavatsusest ja filosoofia, kutsume meeste ja naiste erinevaid andeid, huve ja kultuuritaustaga rikastada meie haridussüsteemi ja edendada meie missioon:

Inimesed õpivad Haridus terve inimene Service of Faith ja Promotion of Justice

Ülikool on institutsionaalselt pühendunud katoliiklus ja võtab selle põhiline inspiratsiooni kombineeritud pärandi jesuiitide Marymount Sisters ja Sisters of Saint Joseph of Orange. Seda katoliku identiteeti ja religioosne pärand eristada LMU teistest ülikoolidest ja pakkuda proovikivid mõista meie kolm missioon

Inimesed õpivad

At LMU soodustamist õppimine toimub seoses intellektuaalse traditsiooni, et:

Nõuab kriitilist mõtlemist ja arendada kujutlusvõimet ja kunstilise väljenduse Võtab filosoofiliste ja teoloogiliste distsipliinide tõsiselt Tegeleb eetilise diskursuse ja hõlmab Otsi väärtused Austab isikupuutumatuse samal ajal silmas üldisi huve Vaated maailma sakramentaalse ja püütakse leida Jumalat kõiges Julgustab integratsiooni teadmiste, kus "usk ja mõistus annavad tunnistust ühtsusest kõik tõde" (Ex Corde Ecclesiae, 1990, # 17)

Selle aluse uurimise ja õppe, püüame luua kultuuridevaheline kogukond ja edendada oikumeenilist ja usundite dialoogi. See tähendab, et LMU julgustust õppimiseks on radikaalse pühendumist vaba ja aus küsitlus but alati aukartus enne mõistatus universumi ja avatust transtsendentne reaalsus.

Haridus terve inimene

Juurtega vaimne humanism varem jesuiitide kolleegiumid, LMU pedagoogilise traditsioon on kinni mure hariduse terve inimene. Täna mõistame seda üheaegset protsessi teabe teket ja muutumist. Haridus terve inimene seega on need punktid: See soodustab isiklikku integratsiooni õpilase mõtlemine, tunne, valides, areneb ise. Ta teeb seda, toetades mitte ainult akadeemilise ja professionaalse arengu, vaid ka füüsilist, sotsiaalset, psühholoogilist, moraalset, kultuurilise ja usulise / vaimset kasvu.

See soodustab teket iseloomu ja väärtused, tähendus ja eesmärk. Kui õpilased õpivad "lugeda", mis toimub nende endi elu ja suurem maailm, neid julgustatakse kasvada oskusi isikliku ja sotsiaalse kirjaoskuse vaja kodanikuvastutust.

See eesmärk on arendada meeste ja naiste jaoks teised. LMU julgustab üliõpilased, õppejõud ja töötajad samastuda kes elavad ühiskonna äärealadele, et intellektuaalse uurimise ja moraalne peegeldus endeemiline ülikooli elu viib mõtestatud töö transformatiivse sotsiaalseid muutusi.

Service of Faith ja Promotion of Justice

Me võtame tõsiselt mõlemad osad selle fraasi. Teenus usu hõlmab kõiki neid viise, kuidas ülikoolis tegeleb oma katoliku intellektuaalne, kultuuriline ja religioosne pärand. Need viisid kätkevad konkreetseid kursusi ning akadeemilisi programme, samuti võimalusi jumalateenistuse, usku moodustamine ja vaimset arengut.

Teenus usu ka kiitusega tegelikkust uskude paljusus meie campus ja hõlmab usundite vahelise dialoogi kaudu formaalse ja informaalse hariduse kontekstis. Soovitud tulemustest kohtab viib meid kaugemale tolerantsuse vastastikust austust ja mõistmist, süvendab tunnustust enda usku ja loob võimalusi kaasata teisi, kes jagavad igatsust mõtestatud elu.

Lõpuks temperatuuril LMU Me nõuda, et teenuse usku ei ole täielik ilma edendamine õiglus. Koos ülikooli sponsorlust usuliste rühmituste ja pärast Vatikani II Church, me usume, et osalevad võitlus õigluse eest sobival viisil meie akadeemilise kogukonna on nõue, mitte lihtsalt võimalus-piibellik usk. Selles võitluses LMU teeb tavalisem põhjus kõik, kes jagavad pühendumust kohaliku ja globaalse õigluse, kas nad on ajendatud usust või muu üllas ideaale.

Programmi vastuvõtutingimused

Näidake oma pühendumust ja valmisolekut ärikoolis edu saavutamiseks sooritada GMAT-eksam – kõige laialdasemalt kasutatav sisseastumiseksam, mis mõõdab teie kriitilist mõtlemist ja arutlusoskusi.

Laadige alla GMAT-i miniviktoriin, et saada ülevaade eksamil leiduvatest küsimustest.

Asukohad

  • Los Angeles

    1 LMU Drive, 90045, Los Angeles

    Küsimused