Keystone logo
Loyola University Maryland College of Arts and Sciences Magistrikraad areneva meedia programmis
Loyola University Maryland College of Arts and Sciences

Magistrikraad areneva meedia programmis

Baltimore, Ameerika Ühendriigid

Request duration

Inglise keel

Request pace

Request application deadline

Sep 2023

Request tuition fees

Request study format

Stipendiumid

Uurige stipendiumivõimalusi oma õpingute rahastamiseks

Sissejuhatus

Arenevas meedias asuv online magistrikraad on kraadiõppe tasemel suhtluskraad, mis kohandub teie ajakavaga. Programmis on asünkroonsed tunnid ja kursuste töö, mis võimaldab hõivatud või ebaregulaarse graafikuga üliõpilastel kursuse koormust säilitada.

Programm on kommunikatsiooni kraad, mis on keskendunud meedia ja tehnoloogia tipptasemele. Õpilased arendavad oskusi vestlusprobleemide läbilõikamiseks, et publikuga asjakohastel ja mõttekatel viisidel ühendust võtta, kasutades uusimaid saadaolevaid tööriistu ja platvorme. Suhtlemise ja sisu ajastul annab see kraad teile eelise igas karjääris.

Ja tudengitele, kes soovivad spetsialiseeruda, pakub areneva meedia kunstide magister valikulist spetsialiseerumist tervisekommunikatsioonile.

Magistrikraad arenevas meedias pakub teile põhiteadmisi ja oskusi, mida on vaja kommunikatsioonimeediumide suundumuste äratundmiseks, strateegiate väljatöötamiseks uue meedia rakendamiseks reaalsetes rakendustes ja äratundmiseks, kuidas uued suhtlusplatvormid mõjutavad meie elu, tegutsemist ja mõista maailma.

Kooli kohta

Küsimused

Sarnased kursused

  • MA meedia ja kommunikatsiooni alal
    • London, Suurbritannia
  • Master MultiMediaArt
    • Salzburg, Austria
  • Ajakirjanduse ja multimeediakommunikatsiooni magistrikraad: uued suundumused teadmiste tootmises, juhtimises ja levitamises
    • Santiago de Compostela, Hispaania