Keystone logo
Loyola University Maryland School of Education

Loyola University Maryland School of Education

Loyola University Maryland School of Education

Sissejuhatus

Loyolas teeme enamat kui õpetajate ettevalmistamist. Kujundame edukaid õpetajaid. Meie peamine eesmärk on välja töötada väga tõhusad ja eetilised haridusjuhid ja muutuste agendid, kes jagavad meie veendumusi ja pühendumust sotsiaalse õigluse saavutamisele kõigi laste hariduse parandamise kaudu, eriti nende jaoks, kes kannatavad kõige rohkem puuduliku süsteemi tõttu.

Meie pühendumus haridusele ja sotsiaalsele õiglusele tuleneb 450-aastastest jesuiitide traditsioonidest, mis väärtustavad akadeemilist tipptaset, terviklikkust, teenindust, kogukonda ja mõistlikkust. Meie eesmärk on harida terveid inimesi intellektis, teadvuses ja vaimus nii, et nad lahkuksid siit teadmiste, kaastunde ja moraalse kompassiga, et teistele teed näidata. Meie missiooniks on valmistada ette õpetajaid, kes suudavad õpilase, kooli või süsteemi jaoks põhimõttelisi muutusi ellu viia.

Hariduskool on eestvedaja koolitajate ja teadlaste ettevalmistamisel tõhusaks koostööks linnakoolide ja kogukonnapõhiste organisatsioonidega, kui töötame koos laste, perede ja laiema kogukonna elukvaliteedi parandamise nimel.

Hariduskooli missiooniks on pakkuda inspireerivat õpet, viia läbi ja levitada uuenduslikke stipendiume ning tegeleda sotsiaalse õigluse praktikate elluviimisega kooli ja kogukonna partneritega. Teaduskonnad ja töötajad kasutavad cura personalis'ele omaseid põhimõtteid, hoolides kogu inimesest, transformatsioonipedagoogide väljatöötamisel, kes õpivad, juhivad ja teenivad Baltimore'i, riigi, rahva ja kogu maailma erinevates ja muutuvates kogukondades.

Asukohad

  • Baltimore

    North Charles Street,4501, 21210, Baltimore

    Küsimused