Keystone logo
Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Loyola University New Orleans College of Music and Fine Arts

Sissejuhatus

Loyola muusika- ja meediakolledž on etendus- ja kujutava kunsti õppekeskus kõigi Ameerika Ühendriikide kõigi jesuiitide kolledžite ja ülikoolide seas ning tunnistab muusika ja kunsti ajaloolist rolli roomakatoliku kirikus.

Meie kolledž valmistab üliõpilasi ette kunsti- või muude erialade jaoks viisil, mis kajastab jesuiitide tõe, teenimise ja õigluse ideaale ning pakub ülikoolilinnakule, piirkonnale ja rahvale tegevust, mis näitab ülikooli pühendumust kunstile.

Muusikakool pakub laia valikut programme, sealhulgas bakalaureuse- ja magistriõppe programmid muusika esituses (vokaal, instrumentaal ja klaviatuur), muusikaõpetuse programmid ja vanim kolmas muusikateraapia programm Ameerika Ühendriikides.

Loyola programmid filmi- ja muusikatööstuse uuringute osakonnas (koos bakalaureuse- ja bakalaureuseõppega) on silmapaistvad, nagu ka meie ooperiprogramm - vaieldamatult parim kogu lahe ranniku piirkonnas.

Kunstiosakonnas pakub kolledž BA ja BFA kraadi stuudiopraktikas.

Teatrikunsti- ja tantsuosakond pakub teatrikunsti bakalaureuse-, teatrikunsti- ja muusikateatri bakalaureust ning ärikorralduse eriala kõrvalt teatrikunsti bakalaureust.

Disainiosakond pakub bakalaureuse disaini ja interaktiivse disaini bakalaureuseõpet.

Kolledžil on erisuhted mitme olulise kultuuriorganisatsiooniga, eriti Louisiana sümfooniaorkestri ja New Orleansi ooperiga, kelle paljud artistid õpetavad ka meie jaoks.

Asukohad

  • New Orleans

    Saint Charles Avenue,6363, 70118, New Orleans

    Küsimused