Keystone logo
Loyola University New Orleans Online

Loyola University New Orleans Online

Loyola University New Orleans Online

Sissejuhatus

Loyola ülikool New Orleans on eraharidus, jesuiitide ülikool, mis asub Louisiana osariigis New Orleansis. Loyola kolledž avas uksed 1904. aastal ja pandi ülikoolina 1912. aastal. Vabade kunstide ja teaduste baasil pakutav Loyola pakub innovaatilisi kraadiõppeprogramme, mis valmistavad õpilasi ette mõtestatud elu elamiseks koos ja teiste jaoks; taotleda tõde, tarkust ja voorust; ja töötada õiglasema maailma nimel.

Loyolas määratlete, kes te soovite olla: vabamõtleja, ettevõtja, riskivõtja, teadlane, loov inimene ja ennekõike see, mida keegi teine olla ei saa - teie ise. See haridus võimaldab teil teha enamat kui enese ümberkujundamine; see võimaldab teil endaks muutuda.

Lisaks laiale valikule ülikoolilinnakus asuvatest uuenduslikest programmidest pakub Loyola nüüd 100% veebiprogramme, et varustada hõivatud ja töötavaid spetsialiste oskustega kohaneda kiiresti muutuva turuga.

Loyola kraadi omandamine valmistab teid ette professionaalseks eduks ja annab hariduse aluse, mis on vajalik maailma paremaks muutmiseks ja tasuva karjääri loomiseks.

Loyola ülikool New Orleans tunnustas USA uudiste ja maailma aruande kohaselt 10 parema lõunapoolse piirkondliku ülikooli hulka kuuluva Loyola ülikooli New Orleansi veebirakenduses mitmeid rangeid akadeemilisi programme. Need veebipakkumised on loodud selleks, et anda teile paindlikkus kraadi omandamiseks, ilma et see häiriks teie ametialaseid või perekondlikke kohustusi. Kiirendatud kursuste formaadid, asünkroonsed klassid ja kohustuslikud sisselogimisajad ei taga, et saaksite teenida sama lugupeetud kraadi kui meie ülikoolilinnakus asuvad õpilased, olenemata tempos.

100% veebis ja nõudmisel

Oma akadeemiliste ja ametialaste eesmärkide saavutamiseks võite kasutada ühte meie nõudlikest veebiprogrammidest, mis on kõik täielikult veebis saadaval.

Asukohad

  • New Orleans

    Saint Charles Avenue,6363, 70118, New Orleans

    Küsimused