Keystone logo
Lithuanian Sports University

Lithuanian Sports University

Lithuanian Sports University

Sissejuhatus

Leedu Spordiülikool (LSU) tunneb uhkust selle üle, et on ainus spetsialiseerunud ülikool Leedus, mis on liikumis- ja sporditeadust ühendanud juba üle kaheksa aastakümne. Spordi- ja sellega seotud erialade õpingud koguvad populaarsust, avades samal ajal uusi võimalusi edukatele lõpetajatele. Pidevalt kasvab vajadus spetsialistide järele, kes abistavad neid, kes püüdlevad terve, aktiivse ja pika eluea poole.

Seetõttu saate elus edu saavutada koos LSU-ga, kus õpingud, sporditeadus ja praktika on omavahel seotud. Erakordne tähelepanu igale välistudengile, teaduspõhised õpingud ja sportlik kogukond annavad teadmisi ja huvitavaid kogemusi iga päev. Tehke õige valik ja see aitab teie eesmärke ellu viia ja muutuda erakordseks.

LSU lõpetajate hulgas on palju silmapaistvaid teadlasi, maailmakuulsaid treenereid, kuulsaid sportlasi ja silmapaistvaid avaliku elu tegelasi. Suur osa LSU üliõpilastest ja lõpetajatest on tulnud olümpiamängude, maailma ja Euroopa meistrivõistluste meistriks ja auhinnavõitjaks.

Leedu spordiülikoolis korraldatakse kaasahaarav veebiseminar, kus arutatakse põnevaid õppimisvõimalusi ja spordi-, füsioteraapia- ja tervisehuvilistele kohandatud programme.Osalejate registreerimisvorm: a href="https://forms.office.com/e/dbKubZYH5S?fbclid=IwAR32FCoPIAB6bVwUAwB7r8kSuMWHb-tK2Ml6m4QQcTd7V3aH67TObWWzHl8" https://forms.="_blank" : errel noopener. com/e/dbKubZYH5S

234583_LSU_renginiai_webinaras_StudyinLSU_2024_TV.jpg

Sisseastumised

Edetabelid

Ajakiri “Reitingai” avaldas viimase hinnangu Leedu kõrgkoolidele. Lithuanian Sports University ( LSU ) hinnati kõige paremini kategooriates “Praegune ja tulevane akadeemiline personal”, “Võistlus rahvusvahelises õppevaldkonnas” ning “Õpilased ja õpingud”.
Reitingukriteeriumi “Praegune ja tulevane akadeemiline personal” järgi tuli LSU Leedu üheteistkümne riigiülikooli seas kolmandale kohale – see sai 6,59 punkti võimalikust 10-st.

Meie panus sporditeadusesse on rahvusvaheliselt tunnustatud. LSU koos teiste sporditeaduste kõrgkoolide ja osakondadega maailmas oli Shanghai edetabeli ülemaailmses sporditeaduste koolide ja osakondade edetabelis. 2022. aastal oli LSU 133. kohal. Kuid meil on võime olla järgmise viie aasta jooksul maailma 100 parima sporditeaduse ülikooli ja osakonna hulgas.

Ülikool osaleb aktiivselt Euroopa kõrghariduse loomise protsessides

Piirkond (edaspidi EHEA ). LSU on ainus spetsialiseerunud ülikool riigis ning Euroopa sporditeaduste, hariduse ja tööhõive võrgustiku (ENSSEE), Euroopa spordi ja tööhõive vaatluskeskuse (EOSE), Balti sporditeaduste assotsiatsiooni (BSSS) ja Euroopa spordiliidu liige. Juhtkond (EASM) ja Euroopa Sporditeaduste Kolledži (ECSS) liige.

Asukohad

  • Kaunas

    Lietuvos sporto universitetas Sporto 6, 44221, Kaunas

    Küsimused